سلام دوستان

در واقع اصلی ترین بخش هر وبسایتی اگر سئو و بهینه سازی های صورت گرفته در طراحی و محتوای آن نباشد، یکی از رکن های اصلی هر وبسایتی درجه بهینه بودن آن است. امروز را با ما باشید تا علاوه بر شرح یکی از بخش های اصلی سئو در محتوا یا SEO On Page ابزاری را برای بهبود بخش محتوای بصری آموزش دهیم.

تصاویر در وردپرس یا در هر وبسایت دیگری بخش مهمی از محتوا را تشکیل میدهند. البته به گونه ای از تصاویر یاد میشود که انگار خامه یک کیک همان تصویر برای یک محتوا است. بیشتر کاربران توجه زیادی به تصاویر دارند، اگر بخواهید از تصاویر استفاده کنید باید به فکر سرعت بارگذاری صفحه نیز باشید. صفحات بلند را با استفاده از صفحه بندی کوتاه کنید و اگر از تصاویر زیادی در نوشته ها استفاده میکنید، آنها را فشرده کنید. این طور بهتر است.

افزونه وردپرس بهینه سازی حجم تصاویر Compress JPEG PNG images    بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG images

شرکت توسعه دهنده این الگوریتم فشرده سازی، به طرزی باورنکردی رشد داشته است. طوری که حتی بزرگان تلکنولوژی شرق مانند سامسونگ و سونی از استفاده کنندگان الگوریتم توسعه داده شده توسط این شرکت هستند. خوشبختانه در وردپرس و با استفاده از افزونه نام برده میتوان این قابلیت فشرده سازی را به وبسایت وردپرس آورد.

تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که افزونه را نصب کرده و این افزونه به طور خودکار حجم تصاویر شما را تا حدی باورنکردنی کاهش می دهد.

اما، همانند شرکت های دیگر، برنامه های قیمت گذاری برای استفاده از این افزونه محدود است. به عبارت روشن تری، اگر از افزونه و طرح رایگان استفاده کنید میتوانید در هر ۳۰ روز، ۱۰۰ تصویر را با این افزونه فشرده کنید.

   پنج اشتباه سئو به سبک وردپرس

آموزش کار با افزونه وردپرس Compress JPEG PNG images

به وبسایت زیر رفته و ثبت نام کنید:

 

بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG imagesدکمه مشخص شده را فشار داده تا دکمه زیر برای شما نمایش داده شود.

بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG imagesپس از نمایش دکمه فوق، به صندوق ایمیل خود بروید.

بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG imagesروی دکمه مشخص شده در ایمیل خود کلیک کنید تا به داشبورد خود در وبسایت سازنده افزونه منتقل شوید.

بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG imagesدر اینجا پس از یک پیام خوش آمد گویی، کلید API خود را کپی کرده و به پیشخوان وردپرس برگردید.

بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG imagesافزونه را فعال کنید.بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG images

پس از فعال سازی روی گزینه Setting کلیک کنید.

بهینه سازی تصاویر با Compress JPEG  PNG imagesکلید API خود را در قسمتی که مشخص شده در اختیار افزونه قرار دهید.

کار تمام است. با API این شرکتت و این افزونه از این به بعد، تصاویر وبسایت شما بر حسب تعدادی که مجاز است به طور خودکار فشرده میشود.

از این افزونه وردپرس حتما استفاده کنید.

افزونه وردپرس Compress JPEG PNG images

   دریافت مستقیم Compress JPEG PNG images

مشاهده مشخصات

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب املاک وردپرسقالب گرافیکی وردپرسقالب دایرکتوری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *