عضویت و ورود به وردپرس

بروزرسانی توسط محدثه اسماعیلی
سلام دوستان؛

یکی از بخش‌های مهم در هر وبسایت بخش عضویت و ورود است. افزونه‌های متعددی در این زمینه طراحی و توسعه داده‌شده‌اند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای فرم ورود بسیار ساده‌ای است که می‌توان آن را گسترش داد و امکانات بیشتری را به آن اضافه کرد و یا بخش‌های امنیتی را در کنار بخش ورودی خود داشت.  برای این منظور می‌توانید از افزونه‌های عضویت و ورود به وردپرس کمک بگیرید.

عضویت و ورود به وردپرس

همان‌طور که ذکر کردیم بخش عضویت و ورود به وردپرس از مهم‌ترین قسمت‌های وبسایت است که باید ویژگی‌های خاص خود ازجمله امنیت لازم، ظاهر مناسب، چیدمان صحیح، فیلدهای لازم و… را شامل شود. انتخاب افزونه‌ای قدرتمند که دارای ویژگی‌های لازم بوده و قادر به نمایش فرمی مناسب در خروجی باشد بسیار مهم است. در این آموزش از همیار وردپرس قصد داریم قدرتمندترین افزونه‌های موجود را بررسی کنیم.

۱- (Theme My Login(TML

TML-عضویت و ورود به وردپرس

افزونه Theme My Login یکی از موارد مناسب برای عضویت و ورود به وردپرس است. این افزونه صفحات ثبت‌نام و عضویت و بازیابی رمز عبور را براساس قالب فعلی ایجاد می‌کند. قابل‌ذکر است افزونه به همراه ابزارکی برای نمایش فرم عضویت در سایدبار ارائه‌شده است.

ساخت فرم - عضویت و ورود به وردپرس

امکانات افزونه TML

پیکربندی افزونه-عضویت و ورود به وردپرس

به کمک افزونه Theme My Login که به‌اختصار TML نیز شناخته می‌شود می‌توان فرم‌های مربوط به عضویت و ورود به وردپرس را به‌سادگی طراحی کرد همچنین دارای رابط کاربری بسیار ساده‌ای است و امکانی فراهم می‌کند تا ماژول‌های دلخواه خود را انتخاب کرده و برای سفارشی‌سازی فرم‌های عضویت و ورود وبسایت اقدام کنید.

انعطاف‌پذیری، ویژگی‌های متعدد و ظاهر مناسب از ویژگی‌هایی است که این افزونه را محبوب کرده است. افزونه Theme My Login تاکنون توانسته بیش از ۱۰۰۰۰۰ نصب فعال و امتیاز ۴٫۳ از ۵ را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

۲- Custom Login

custom login-عضویت و ورود به وردپرس

افزونه Custom login یکی از افزونه‌های محبوب برای عضویت و ورود به وردپرس است. به کمک این افزونه می‌توانید فرم ورود به وردپرس را کاملاً سفارشی‌سازی کنید. لوگوی خود را قرار دهید، رنگ‌بندی و سبک‌ها را تغییر دهید، کدهای موردنظر خود را اضافه کنید و…

فرم ایجاد شده- عضویت و ورود به وردپرس

امکانات افزونه Custom login

general setting-عضویت و ورود به وردپرس

این افزونه دارای امکانات متعددی است و از تغییر لوگو تا تغییر کدهای HTML و تعریف سبک جدید برای فرم ورود را پوشش می‌دهد. سهولت استفاده، امکانات متعدد، امکان تعریف مستقیم کوئری و CSS ها از امکانات جذاب این افزونه است.

افزونه Custom login تاکنون توانسته بیش از ۸۰۰۰۰ نصب فعال را با امتیاز ۳٫۷ از ۵ کسب کند.

۳-Login Designer

login designer-عضویت و ورود به وردپرس

افزونه Login Designer نیز مورد مناسبی برای سفارشی‌سازی فرم‌های عضویت و ورود به وردپرس است. این افزونه بر روی بهینه‌سازی و تغییر ظاهر تمرکز دارد و به کمک آن می‌توان بسیار سریع و ساده فرم خود را سفارشی‌سازی کرد. این افزونه طیف متنوعی از تنظیمات و سفارشی‌سازی‌ها را ارائه می‌دهد.

 فرم ساخته شده -عضویت و ورود به وردپرس

امکانات افزونه Login Designer

قابل‌ذکر است که این افزونه بخشی از قسمت سفارشی‌سازی وردپرس را دربر می‌گیرد و منوی جدیدی اضافه نمی‌کند. برای تنظیم تغییرات دلخواه بر روی فرم ورود می‌توانید بسیار ساده عمل کرده و از قسمت سفارشی‌سازی وردپرس اقدام کنید. این افزونه تاکنون توانسته بیش از ۲۰۰۰ نصب فعال و امتیاز ۴٫۹ از ۵ را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

۴- Admin Custom Login

customize login page- عضویت و ورود به وردپرس

افزونه Admin Custom Login توانایی سفارشی‌سازی صفحه ورود به سیستم مدیریتی وردپرس و فرم‌های ثبت‌نام را با توجه به سلیقه کاربر دارد. افزونه بستری فراهم می‌کند تا رنگ پس‌زمینه، تصویر پس‌زمینه، اسلایدشو پس‌زمینه، رنگ فرم ثبت‌نام، فونت فرم ورود به سیستم، موقعیت فرم ورود به سیستم، اضافه کردن آیکون رسانه‌های اجتماعی و… را سفارشی کنید.

Capture7-عضویت و ورود به وردپرس

امکانات افزونه Admin Custom Login

از ویژگی‌های مثبت این افزونه که آن را از بقیه خاص‌تر کرده امکان درج اسلاید شو در پس‌زمینه فرم است. ویژگی دیگر امکان درج دکمه شبکه‌های اجتماعی زیر فرم است. به‌علاوه اینکه افزونه با بیش از ۵۰۰ فونت گوگل ادغام‌شده است بنابراین سبک‌های زیبایی را به فرم اضافه کنید.
افزونه Admin Custom Login تاکنون توانسته بیش از ۵۰۰۰۰ نصب فعال را با کسب امتیاز ۴٫۸ از ۵ در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

۵- Easy Login Styler

easy login styler-عضویت و ورود به وردپرس

افزونه Easy Login Styler یکی دیگر از مواردی است که به کمک آن می‌توان عضویت و ورود به وردپرس را سفارشی کرد. همان‌طور که از نام آن مشخص است، کار با این افزونه بسیار ساده است. افزونه Easy Login Styler به‌منظور سفارشی‌سازی صفحه ورود به سیستم وردپرس مورداستفاده قرار می‌گیرد. دارای بخشی برای تغییر لوگو، تنظیم پس‌زمینه و کادری برای تعریف کدهای CSS است.

login page- عضویت و ورود به وردپرس

امکانات افزونه Easy Login Styler

ویژگی مثبت: وجود کادری برای درج کدهای CSS به‌منظور سفارشی‌سازی و انعطاف‌پذیری بیشتر محبوبیت افزونه را دوچندان کرده است.
ویژگی منفی: این افزونه دارای سه بخش کلی است که شاید مبتدیان را مأیوس کند. بخش اعظم سفارشی‌سازی‌ها از طریق کدنویسی صورت می‌گیرد.

افزونه Easy Login Styler تاکنون توانسته بیش از ۲۰۰۰ نصب فعال و امتیاز ۵ از ۵ را در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

result-عضویت و ورود به وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *