سلام دوستان؛

 

موضوع آموزش:

یکی از بخش های مهمی که همیشه با آن در اینترنت سر و کار داریم مربوط به دانلودهای ما از اینترنت است. امروزه بسیاری از وبسایت ها نیز در بخش های مختلفی توسعه یافته اند و مراکز بزرگی برای دستیابی به اطلاعات شده اند. اما تا اینجا که وردپرس توانسته خود را در همه عرصه ها نشان دهد ابزارهای زیادی نیز برای استفاده از وردپرس در زمینه وبسایت های دانلودی توسعه یافته است. شما میتوانید یک قالب حرفه ای وردپرس مخصوص دانلود بخرید و با نصب وردپرس روی هاست خود به سادگی یک وبسایت دانلود راه اندازی کنید.

امروز نیز افزونه ای را برای معرفی در نظر گرفته ایم که به شما کمک میکند تا در وبسایت وردپرسی خود برای فایل های دانلودی قرار داده شده خود، دکمه های دانلود زیبا بسازید. پس با ما باشید.

   کمک به سئوی سایت با Broken link Checker

افزونه وردپرس دانلود Easy Media Download

این افزونه یک ابزار مدیریت دانلود برای وردپرس است. به شما کمک میکند تا ابزاری را در اختیار کاربرانتان قرار دهید. شما با این افزونه میتوانید مدیریت کاملی روی فایل های رسانه ای و دانلودی وبسایت خود داشته باشید. ابزاری سبک و تمیز که کار دانلود را در .وبسایت شما لذت بخش میکند. یکی از کارهای این افزونه وردپرس نیز اینست که میتوان برای دانلود ها دکمه هایی را با رنگ های متنوعی طراحی کررد.

از این پس شما میتوانید دکمه های زیبایی را برای دانلود فایل های خود طراحی کنید که با یک کلیک کاربران میتوانند دانلود خود را انجام دهند.

 

امکانات شاخص این افزونه وردپرس:

افزونه وردپرس Easy Media Download

   دریافت مستقیم Easy Download

   مشاهده مشخصات

دوستان ممنونیم که با ما همراه شدید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب تجاری وردپرسقالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *