با سئو اصولی سایت خود، کاری کنید جستجوی کاربران فقط به سایت شما ختم شود.

طبق تخقیقاتی که داشتم متوجه شدم بزرگترین و بهترین کانال ورودی مخاطب به سایت ها خود موتور های جستجو هستند،پس سئو سایت بهترین و کم هزینه ترین راه برای افزایش ترافیک سایت شماست. ولی سئو سایت چگونه و توسط چه کسی انجام شود  می تواند مهمترین تاثیر را در نتیجه کار داشته باشد!

آیا میدونستید؟

 

 

تاثیر سئو بر روی درآمد سایت

 تاثیر سئو بر درآمد سایت

 

چرا باید از افزونه های سئو برای وردپرس استفاده کنید؟

بهترین افزونه های سئو در وردپرس:

entekhab-bashoma

sina-aminzadeh

ما در فریش تم چطور به شما کمک می کنیم؟

خدمت جدیدی که امروز می خواهیم معرفی کنیم، کانفیگ و پیکربندی سئوی سایت شما توسط سینا امین زاده (مدیریت فریش تم) است. افزونه های سئو پیچیدگی های خاص خود را دارند و اگر نمی دانید چگونه در سایت های مختلفی که دارید از آن استفاده کنید می توانید این کار را به ما بسپارید.
امروز نوبت سایت شماست، اگر می خواهید سایت خود را به سئوکاری کاربلد و حرفه ای بسپارید می توانید از این خدمت جدید فریش تم در قالب محصولاتی مختلف با تفاوت های جزئی استفاده کنید.

توضیحات :

تماس با فریش تم

 

هر گونه سوالی دارید، می تونید دیدگاه خودتون رو بنویسید. توجه کنید که در تبلیغ این سرویس جدید، ما سعی نکردیم گزافه گوییِ خاصی رو تحویل شما بدیم، به همین دلیله که به شما در همین ابتدا اعلام می کنیم که انتظار نداشته باشین با پلن ساده ای که تهیه می کنید یک شبه یا در طول یک هفته و یک ماه به لینک اول گوگل برسید. برای رسیدن به لینک های اول و صفحه اول هم زمان نیاز است و هم تلاش. بنابراین اگه به دنبال نتیجه ای بهتر از دیگران هستید، پیشنهاد شخصیمون پلن طلایی است که طی آن می تونید از پشتیبانی ۳ ماهه ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *