موضوع آموزش وردپرس امروز: میخواهیم به ادامه سلسله بحث با نام چند مشکلی که هر وردپرس کاری با آن روبرو بوده است بپردازیم.

سلام دوستان؛

در وردپرس گاهی با مشکلاتی رو به رو میشویم که اصولا قابل حل شدن هستند اما چون بیشتر اوقات تمرکز خود را از دست میدهیم نمیدانیم در بین مشکلات چگونه خود را پیدا کرده و مشکلات را بر طرف کنیم. امروز نیز به معرفی دو مشکل دیگر در وردپرس میپردازیم که معمولا کاربران زیادی را درگیر خود کرده است. اما بخش بسیار زیادی از مشکلات از عدم آگاهی ما از روش های حل آنهاست که به طول می انجامند. با ما باشید تا این دو مشکل مهم را برطرف کنیم.

 

مشکل شماره ۳: دیدگاه های اسپم از نوع فراوان

 

چند مشکل آزاردهنده در وردپرس و راه حل های آن بخش 2

 

به هر حال هر نوع وبسایتی دارای دیدگاه های اسپم است. از این رو شما میتوانید افزونه هایی را روی وردپرس نصب کنید که از دیدگاه های اسپم جلوگیری کنند. به این ترتیب شما همیشه میتوانید وبسایت خود را در بخش دیدگاه ها تمیز و بهینه نگه داریدو لازم به ذکر است هنگامی دیدگاه های حاوی لینک و اسپم ها در بخش دیدگاه های وبسایت شما وجود داشته باشد باعث خواهد شد تا وبسایت شما از نظر بهینه بودن و سرعت نیز دچار افت شود. از آن طرف گوگل هم دوست ندارد وبسایتی را به کاربرانش پیشنهاد کند که دیدگاه های فراوان و بدرد نخوری دارد. پس حداقل کاری که در این مورد نیز میتوانید بکنید تایید دیدگاه ها توسط مدیریت است. تا هر دیدگاهی در وبسایت شما درج نشود.

 

راه جل مشکل شماره ۳: استفاده از افزونه وردپرس امنیتی Akismet

 

معرفی و آموزش افزونه Akismet

 

خیلی ها میگویند این افزونه قابلیت های چندانی ندارد اما بهتر است بدانید یکی از ۱۰ افزونه مهمی که هر وبسایت وردپرسی در دنیا باید داشته باشد افزونه امنیتی Akismet است. کافیست سری به مخزن بزنید تا لا آمار دانلود و نصب آن غافلگیر شوید. به هر حال این افزونه امنیتی در فریش تم برای آن معرفی نامه اختصاص داده و در ویدیوهای آموزشی نیز از این افزونه صحبت شده است.

   معرفی و آموزش افزونه Akismet

 

   افزونه انتقال کابران از صفحاتی مانند ۴۰۴

 

مشکل شماره ۴: لینک های شکسته در وبسایت

 

چند مشکل آزاردهنده در وردپرس و راه حل های آن بخش 2

 

بالاخره خیلی از وبسایت های امروزی هستند که از این نظر خود را هنوز بهینه نکرده اند و دلیل آن هم چیزی نیست جز این که نمیدانند از چه راهی لینک های شکسته وبسایت خود را پیدا کنند. بنابراین کاربران این وبسایت ها همیشه با صفحات خطای ۴۰۴ و … روبرو میشوند که اصلا هم خوب نیست.

راه حل مشکل شماره ۴: افزونه وردپرس بررسی لینک های شکسته Broken Link Checker

 

کمک به سئوی سایت با Broken link Checker

 

بالاخره برای هر مشکلی راه حلی نیز وجود دارد. در این راستا وبسایتی راه اندازی شده که تنها کاری که میکند اینست که لینک های شکسته وبسایت ها را پس از یک آنالیز کامل پیدا میکند. اما اگر میخواهید همیشه از این خدمات به رایگان در وبسایت وردپرسی خود استفاده کنید سری به این نوشته زده و افزونه وردپرس یاد شده را نصب و فعال کرده و به آسانی استفاده کنید.

    کمک به سئوی سایت با Broken link Checker

  تمامی فصل های چند مشکل آزار دهنده در وردپرس و راه حل های آن

 

دوستان ادامه دارد…

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *