موضوع آموزش وردپرس امروز: میخواهیم به یک سلسله بحث با نام چند مشکلی که هر وردپرس کاری با آن روبرو بوده است بپردازیم.

سلام دوستان؛

اشتباه نکنید وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای فوق العاده است اما اینکه مانند بسیاری از موارد ۱۰۰ درصد کامل نباشد جای تعجب ندارد. طبق معمول همه زمانی سطح صفر را پشت سر گذاشته و بمرور در وردپرس حرفه ای شده اند حال عده ای نیز تازه وردپرس را شروع کرده اند و در اثر اقداماتی که بعضا انجاام میدهند با مشکلاتی نیز روبرو میشوند همچنین ناشناخته بودن کل محیط وردپرس خصوصا بخش متن باز بودن آن و امکان انجام تغییرات در آن همیشه برای کسانی که تازه با وردپرس شروع کرده اند گمراه کننده بوده است. اما بعضی اتفاقات نیز مشکل نیستند بلکه حرکاتی آزارددهنده هستند که باید در مقابل آن راهکاری اندیشید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید…

مشکل شماره ۱: از دست دادن زحمات و اطلاعات وبسایت

 

چند مشکل آزاردهنده در وردپرس و راه حل های آن

 

فکرش را بکنید که صبح از خواب بیدار شده اید و بر اثر اتفاقتی که افتاده است تمام اطلاعات وبسایت شما از دست رفته است. مطمئن باشید خیلی ها را نمیشود در این زمان تصویر کرد اما زحمات زیادی که روی یک وبسایت به کار گرفته شود و در یک لحظه نابود شود میتواند ضربه بزرگی به هر وردپرس کاری باشد. اطلاعات شما میتواند محتوا و نوشته های وبسایت شما باشد و یا شخصی سازی هایی که روی افزونه ها و قالب ها و دیگر قسمت ها انجام داده اید.

   اتصال وردپرس به تلگرام با Telegram for WP

راه حل مشکل شماره ۱: افزونه بکاپ گیری در وردپرس به روش های مختلف

 

محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیری

 

در مورد این افزونه صحبت های زیادی به عمل آمده و شما میتوانید به سادگی با آن یک سیستم قوی برای وردپرس راه اندازی کنید. در این صورت مشکل از دست دادن اطلاعات را هرگز نخواهید داشت. افزونه وردپرس یک افزونه بسیار محبوب در وردپرس است که دارای نسخه رایگان و تجاری است که البته شما با نسخه رایگان آن میتوانید بکاپ گیری از وبسایت وردپرس خود را برای همیشه به سادگی انجام دهید.

   محبوب ترین افزونه ی بکاپ گیری

 

مشکل شماره ۲: صفحه سفید یا همان صفحه مرگ وردپرس

 

چند مشکل آزاردهنده در وردپرس و راه حل های آن

شاید بتوان گفت که این صفحه با ظاهر شدن خود روی صفحه مانیتورهای تازه کارهای وردپرس به شدت نگران کننده است و باعث شده تا کاربر دست به هرکاری بزند تا این مشکل را در وبسایت خود رفع کند. به هر حال ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که میتواند صفحه وبسایت وردپرس شما را سفید کند به همین دلیل شاید با یک آموزش نتوان دقیقا همان مشکل را رفع کرد. اما به هر حال تدبیری نیز در این مورد اندیشیده شده است.

راه حل مشکل شماره ۲: آموزش حل مشکل سفید شدن صفحه وبسایت

 

سفید شدن صفحه سایت

در این نوشته شما میوانید به سادگی به برخی مشکلات که در سفید شدن صفحه وبسایت وردپرسی شما موثر هستند رسیدگی کنید و مشکلات را برطرف کنید. معمولا پس از نصب یک افزونه اگر به یکباره با یک صفحه سفید در وبسایت خود روبرو شدید مشکل را در افزونه جدیدی که نصب کرده اید بیابید. ولی همیشه مشکلات را نمیتوان ساده حل کرد.

   دلایل سفید شدن صفحه سایت

 

این بخش ادامه دارد دوستان. با ادامه نیز همراه ما باشید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *