موضوع آموزش وردپرس امروز: معرفی چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد.

سلام دوستان، اگر در ویکی پدیا درباره وردپرس خوانده باشید یا نه که وردپرس در ابتدا فقط یک سستم بلاگینگ بود. بلاگینگ در مقیاس بزرگ امروز همین وبسایت های خبری شناخته شده هستند. در این مورد اما تغییراتی رخ داد و وردپرس تصمیم گرفت که همه جوانب را مد نظر قرار دهد.

اما به هر دلیلی شاید وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوای مناسب برای وبسایت های خبری است. با ما باشید تا افزونه های وردپرس رایگانی را معرفی کنیم که برای هر مدیر وبسایت خبری مناسب است و میتواند از آنها بهترین بهره را فرا گیرد.

 

  1. افزونه وردپرس Fancier Author Box

 

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 1

 

از تصویری هم که خود توسعه دهنده برای صفحه افزونه در مخزن وردپرس در نظر گرفته است شما میتوانید تشخیص دهید که این افزونه یک کادر مخصوص اطلاعات و پروفایل نویسنده نوشته ها در نظر میگیرد. این افزونه وردپرس به شما این امکان را میدهد تا نام، تصویر و توضیح خود نویسنده را نمایش دهد. همچنین شبکه های اجتماعی نویسنده را به آن اضافه کنید.

   مشاهده مشخصات

 

  1. افزونه وردپرس Postmatic Comments

 

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 1

 

این افزونه وردپرس به درد تازه کار ها بیشتر تناسب دارد. قابلیت های این افزونه جالب است. مشاهده دیدگاه ها و پاسخ دادن به آنها با این افزونه آسان تر میشود. از طرفی هم با طراحی سبک این افزونه مشکلی برای وردپرس شما به وجود نخواهد آمد.

   مشاهده مشخصات

   مقابله با اسپم با SpamShield Anti-Spam

  1. افزونه وردپرس Disable Comments

 

غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها با یک کلیک - فریش تم

 

در مورد این افزونه یک نوشته اختصاصی داشته ایم پس سری به نوشته آن بزنید تا اطلاعات بیشتری بدست آورید. اما یک جمله در مورد این افزونه بدانید بهتر است: اگر میخواهید دیدگاه ها را به یکباره در وردپرس غیر فعال کنید میتوانید از این افزونه استفاده کنید.

   مشاهده مشخصات

  1. افزونه وردپرس Akismet

 

معرفی و آموزش افزونه Akismet

 

در مورد این افزونه وردپرس نیز یک معرفی نامه داشته ایم. در آموزش های ویدیویی خود ما نیز از این افزونه وردپرس صحبت شده و شما میتوانید به کمک افزونه وردپرس Akismet که یکی دیگر از افزونه های اتوماتیک است میتوانید وبسایتی ایمن تر داشته باشید. سری به نوشته ی این افزونه نیز بزنید.

   مشاهده مشخصات

 

ممنون از همراهی شما دوستان عزیز، منتظر بخش های بعدی باشید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب تجاری وردپرسقالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *