موضوع آموزش وردپرس امروز: بهترین افزونه هایی که هر وردپرس کار وبلاگ نویسی باید دشته باشد.

سلام دوستان،

۱۴ – افزونه وردپرس Title Experiments Free

.

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 6

.

واقعا این افزونه وردپرس برای وبلاگ نویس ها و وبسایت های خبری تهیه دیده شده و توسعه پیدا کرده است. با این حال شاید هنوز برای خیلی ها ناشناخته باقی مانده است اما امروز آن را معرفی میکنیم. با این افزونه وردپرس میتوانید بهترین عنوان را برای نوشته های خود انتخاب کنید.

کار این افزونه به این صورت است که میتوانید چند عنوان برای نوشته های خود بنویسید سپس افزونه با استفاده از API هایی که دارد بر آورد میکند که کدام عنوان بیشتر از سوی کاربران کلیک خواهد خورد. پس از این آزمایش شما میتوانید عنوان بهتر را برای نوشته های خود انتخاب کنید. به هر حال پیشنهاد ما به شما اینست که از مخزن وردپرس یا وبسایت سازنده که در مخزن وردپرس است اطلاعات بشتری درباره این افزونه بدست بیاورید.

   مشاهده مشخصات

.

۱۵ – افزونه وردپرس WP Dashboard Notes

.

یادداشت ها را به پیشخوان وردپرس بیاورید

.

در چند نوشته ی گذشته در فریش تم این افزونه را به طور کامل، معرفی و مراحل مختلف نصب و استفاده از آن را کاملا توضیح داده ایم شما میتوانید به این نوشته مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد این افزونه بدست بیاورید. اما اگر بخواهیم در مورد این افزونه بک بند بنویسیم: افزونه وردپرس یادشده میتواند نوشته های چسبانی که همیشه در ویندوز و مک از آنها استفاده مکنیم را به پیشخوان وردپرس بیاوریم تا بقیه اعضا و کارکنان وبسایت بتوانند آنها را مشاهده و برنامه های خود را تنظیم کنند.

   یادداشت ها را به پیشخوان وردپرس بیاورید

.

   چند استایل بسیار زیبا برای تصاویر وردپرس

.

۱۶ – افزونه وردپرس Simple Share Buttons Adder

.

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 6

.

اگر نمیتوانید دیدگاه ها را در وبسایت خود به حد قابل توجهی افزایش دهید حداقل امکان اشتراک گذاری برای کاربران را به وبسایت خود بیاورید. یکی از افزونه های خوبی که میتوانید برای اینکار استفاده کنید میتواند Simple Share Buttons Adder باشد.

همانطور که در تصویر هم میبینید میتوانید دکمه های ساده و زیبایی را به وبسایت وردپرس خود بیاورید و اشتراک گذاری برای کاربران را بیش از پیش آسان کنید. به هر حال تصمیم با شماست که از چه افزونه ای استفاده کنید.

اما این افزونه شمارنده های اشتراک گذاری و شبکه های اجتماعی را نیز نمایش میدهد و پشتیبانی خوبی از موبایل ها و دیگر دستگاه های لمسی نیز دارد. همچنین میتوانید حالت ها مختلفی از دکمه ها را انتخاب کنید.

   مشاهده مشخصات

دوستان ادامه دارد.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب پزشکی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *