موضوع آموزش وردپرس امروز: بهترین افزونه هایی که هر وردپرس کار وبلاگ نویسی باید دشته باشد.

سلام دوستان،

مسلما افزونه های وردپرس رایگانی که در این سلسله آموزش وردپرس معرفی میکنیم با تحقیق بدست آمده و بعضا خود ما نیز از آن استفاه مکنیم و همین دلایل اشتراک گذاری آنها با شما شده است. پس با ما همراه باشید تا افزونه های وردپرس رایگان مورد استفاده بیشتر وبلاگ نویسان وردپرسی را به شما معرفی کنیم.

 

۹ – افزونه وردپرس Aesop Story Engine

 

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 4

 

افزونه وردپرس Aesop Story Engine به کمک شما آمده تا توجه مخاطب را جلب کنید. ببینید شما باید در نگاه اول بتوانید به مخاطب ثابت کنید که محتوای شما برای وی مفید است. پس از جلب توجه باید صداقت خود را نیز ثابت کنید. اگر عنوان شما برای جلب توجه دروغ باشد در این صورت نرخ پرش وبسایت شما بالا خواهد رفت. دوستان اگر تمایل دارید کیفیت محتوای خود را افزایش دهید و با استفاده از ماژول ها و ابزارهای مناسب کیفیت وبسایت خود را بالا ببرید پیشنهاد ما استفاده از این افزونه است. میتوانید ان را امتحان کنید تا با ویژگی های این افزونه آشنا شده و همیشه در آن در نوشته های خود استفاده کنید.

  مشاهده مشخصات

 

۱۰ – افزونه وردپرس ImageInject

 

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 4

 

یکی از بخش های مهم هر محتوایی تصاویر است. اما خود تصاویر نیز میتوانند مفید یا بسیار مضر باشند. در واقع بیشتر کاربران کیفیت وبسایت شما را درون خلاقیت شما برای استفاده از تصاویر خواهند سنجید. پس به تصاویر اهمیت دهید. یکی از ابزارهای لازم برای بهتر کردن تصاویر در وردپرس افزونه وردپرس ImageInject است. با استفاده از این افزونه وردپرس شما میتوانید در ۳ حرکت به تصاویر رایگان دریافتی از یک موتور قدرتمند باشید و از آنها در وبسایت خود استفاده کنید. این افزونه وردپرس به شما کمک میکند تا از فلیکر یا نوشته های وبلاگ ها تصاویر خلاقانه و مد نظر خود را به سادگی به نوشته های خود اضافه کنید.

  مشاهده مشخصات

 

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *