موضوع آموزش وردپرس امروز: بهترین افزونه هایی که هر وردپرس کار وبلاگ نویسی باید دشته باشد.

سلام دوستان، با بخش بعدی افزونه های رایگان وبلاگ نویسان همراه ما باشید. دو افزونه ای که برای شما در نظر گرفته ایم از بهترین های وردپرس هستند چرا که به شما کمک میکنند تا وبسایت خود را به شیوه های مختلف و در قسمت های مختلف سئو و بهینه سازی کرده و بهینه نگه داری کنید. با ما باشید افزونه های مهمی را برایتان در نظر گرفته ایم.

 

۷٫ افزونه وردپرس Yoast SEO

 

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 3

 

یکی از افزونه هایی که در مخزن وردپرس در صفحه اول قرار میگیرد و همیشه آمار دانلود خود را به رخ دیگران میکشد افزونه وردپرس سئو Yoast SEO است که همیشه بر سر امتیاز بیشترین کاربران با افزونه بسته سئو AIOSEOP در رقابت است. به هر حال هر کسی که وبسایت دارد امروزه افزونه سئویی روی وبسایت خود دارد. حال شما میتوانید از این افزونه بسیار خوب استفاده کنید. هر چند اگر انتخاب شما رقیب آن است ما برای آن یک کتابچه آموزشی نیز تهیه دیده ایم. اما نکته اینست که از هر دو افزونه سئو نمیتوانید در کنار هم استفاده کنید. اما اگر از یکی به دیگری تغییر موضع دادید میتوانید تنظیمات افزونه سئو سابق را روی جدید با دکمه پیشنهادی خود افزونه پیاده کنید.

  مشاهده مشخصات

 

۸٫ افزونه وردپرس WP Optimize by xTraffic

 

چند افزونه وردپرس رایگانی که هر بلاگری باید داشته باشد بخش 3

 

مسلما هر بخش از یک وبسایت را میتوان بهتر کرد. حال این بهینه سازی چرا موثر است؟ چون گوگل تمام اجزای یک وبسایت را مد نظر قرار میدهد. اگر شما هم به فکر این هستید که وبسایت وردپرس خود را بهینه کرده و بهینه نگه دارید میتوانید این آچار فرانسه بهینه سازی در وردپرس را به استخدام خود در آورید.

یکی از کارهایی که این افزونه برای بهینه سازی انجام میدهد درج لوگوی وبسایت شما روی تصاویر است. با این افزونه میتوانید لینک سازی درونی وبسایت خود را بهتر از همیشه و به طور خودکار انجام دهید. با این کار لینک دهی درون وبسایت شما کارایی بهتری از قبل داشته و کاربران را درون وبسایت شما نگه میدارد و همین امر میتوانید امتیاز سئوی خوبی برای وبسایت شما باشد.

   مشاهده مشخصات

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *