برای شروع هر سفری خواه تفریحی ، درمانی و یا کاری انتخاب وسیله سفر است ، بغیر از انتخاب وسیله نقلیه شخصی ، شما باید ارزان ترین راه را برای رسیدن به مقصد خود انتخاب کنید ، قبل از هر بحثی باید متذکر شد که سریع ترین ایمن ترین وسایل نقیله عبارتند از هواپیما ، قطار ، کشتی ، اتوبوس و ماشین شخصی که در این مقاله میخواهیم بصورت تخصصی بر روی هواپیما و نحوه خرید انواع بلیط هواپیما تمرکز کرده و بحث نمایم . تا پایان این مقاله همراه ما باشید .
بلیط ارزان هواپیما

چطور بلیط ارزان هواپیما تهیه کنیم؟همانطور که گفته شد هواپیما یکی از ایمن ترین و سریع ترین وسایل نقلیه است . اما بهای خرید بلیط هواپیما هم میتواند ارزان تمام شود . بلیط ارزان هواپیما یکی از دغدغه های مهم حرفه ایی ها در سفر میباشد . چراکه یافتن بلیط هواپیما ارزان از سمت مسافران در فضای وب ، یکی از پر رقابتی ترین فضا های تبلیغاتی را برای آژانس های هواپیمایی رغم زده است اما یافتن بلیط ارزان هواپیما آنچان هم دشوار نیست. شما قبلا برای خرید بلیط ارزان هواپیما بایستی حضورا به سراغ آژانس های هواپیمایی میرفتید و با ارائه مسیر پرواز خود و گرفتن نرخ بعد از مقایسه نرخ بلیط هواپیما از چند آژانس مختلف، منصف ترین آژانس هواپیمایی را انتخاب میکردید. اما با رشد فضای کسب و کار اینترنتی این پروسه طولانی با کاهش زمان و صرفه جویی در وقت این مراجعت های حضوری به مراجعت های مجازی تبدیل شده کرده است .الانه شما کافی است به آژانس های هواپیمایی مجازی سر بزنید و با مقایسه قیمت ها بهترین و ارزان ترین نرخ ، بلیط هواپیما را از داخل گوشی همراه و یا کامپوتر شخصی خود خریداری کنید .
بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری یکی از جملاتی است که امروزه بر سر زبان مسافر ها میچرخد. این نوع بلیط هواپیما عموما با معنی بلیط ارزان هواپیما اشتباه گرفته میشود.اما برخلاف تصور عموم این بلیط هواپیما از همان ابتدا ارزان نبوده و به علت فروش نرفتن بلیط هواپیما در مسیر و زمان خاص و خالی بودن صندلی های هواپیما افت شدید قیمت داشته است. هنگامی که مسولین یک ایرلاین خصوصی و یا مدیران آژانس های چارتر کننده با تقاضای منفی رو به رو میشوند با کاهش بهای صندلی هواپیما تقاضا را مثبت کرده و بلیط هواپیما خود را کمترین ضرر ممکن به فروش میرسانند، کسانی که کثیرالسفر هستند با آگاهی تمام و در ارتباط بودن با آژانس های هواپیمایی در بیشتر مواقع با این نوع بلیط هواپیما سفر خود را آغاز و یا به پایان میرسانند .
بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما یکی از پر تقاضا ترین از انواع بلیط هواپیما است که هر شخصی که حداقل یک بار با هواپیما سفر کرده باشد با معنی و مفهوم بلیط چارتر هواپیما آشنایی دارد . تا به حال از خود پرسیده اید چرا قیمت بلیط چارتر هواپیما بصورت لحظه ایی تغییر میکند ؟ چرا هنگامی بدنبال بلیط چارتر هواپیما در مسیری خاص هستید یک پرواز با چند نرخ متفاوت برای شما نمایش داده میشود ؟ اصلا باید بدنیال بلیط چارتر هواپیما بگردید یا بلیط ارزان هواپیما ؟
چرا قیمت بلیط چارتر هواپیما دائما تغییر میکند ؟

قیمت بلیط چارتر هواپیما بتوسط قانون عرضه و تقاضا و همانند جدوال معاملات بورس همیشه در حال سعود و سقوط است. اما علل اصلی این سعود و سقوط را میتوان به چند دسته تقسیم کرد،که از مهم ترین آنها آغاز و یا پایان فصل سفر ، تعطیلی های رسمی کشور میباشند که بلیط چارتر هواپیما را با رشد قیمت مواجه میکند. از دلایل سقوط قیمت بلیط هواپیما چارتر میتوان به سطح درآمد مردم ، افت شدید درآمد ملی که در پی آن بازار های مسافرتی با رکود شدیدی مواجه کرده است نام برد .فرض کنید برای تعطیلات خرداد ۹۷ شما قصد سفر به شهر مقدس مشهد را دارید، شما با جستجو در آژانس های مسافرتی جهت خرید تور هوایی مشهد با قیمت های سرسام آوری مواجه میشود .گزینه های بعدی برای سفر مشهد به ترتیب قطار و اتوبوس هستند که براساس وسیله سفر کیفیت هتل ها نیز افت یا رشد میکند . اما همانگونه که گفته شد قیمت بلیط چارتر هواپیما بخاطر عرضه و تقاضا (که تعداد پرواز و هواپیما موجود یکی از اساسی ترین پارمترهای قیمت بلیط هواپیما است) ، سطح درآمد مردم ، میزان مسافر پذیری شهر مورد نظر دائما در حال تغییر است
بلیط چارتر هواپیما ارزان است گران نخرید !

بلیط چارتر هواپیما و قیمت آن یکی از دغدغه های مسافران است. شما با کمی جستجو و مقایسه قیمت بلیط چارتر هواپیما از سایت سپهر نما میتوانید تفاوت فاحش قیمت بلیط چارتر هواپیما را متوجه خواهید شد، که سپهر نما به عنوان سایت خرید بلیط ارزان هواپیما ، با قیمتی ارزان بلیط هواپیما را به مشتریان خود ارائه میدهد. که این مزیت بتوسط قدرت سپهرنما در ارائه بلیط چارتر هواپیما است . قیمت بلیط چارتر هواپیما سپهرنما را با بزرگترین وبسایت های خرید بلیط هواپیما ایران مقایسه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *