موضوع آموزش وردپرس امروز: چند قابلیتی که شاید در وردپرس به آن دقت نکرده اید!

سلام دوستان،

همانند هر اکوسیستمی که در حال حاضر استفاده میکنیم وردپرس نیز ابزار هایی را برای انجام کارها در خود دارد و به اندازه ای که هست نیز میتواند دارای بخش هایی باشد که تا بحال از دید ما پنهان مانده است. به هر حال، وردپرس سیستمی است که اساس کار خود را روی آسان بودن کاربری بنا نموده است حال عنوان مثاله ما با چیزی که تعریف شد شاید عجیب به نظر برسد ولی بعضی قابلیت ها در هر سیستمی هست که شاید هیچ وقت از آنها استفاده نکنیم. اما در هر بستری و برای استفاده از هر سیستمی همیشه افرادی هستند که تازه کار و مبتدی هستند و بعضی قابلیت ها همیشه برای این افزاد استفاده مفید داشته است. مثلا گزینه راهنمای استفاده در هر سیستمی وجود دارد.

خب از این بگذریم و به سراغ معرفی نانشاخته ها یا نادیده های وردپرس برویم:

قابلیت شماره ۱: تنظیمات صفحه

 

معرفی چند قابلیت کم رنگ وردپرس بخش 1

 

تا بحال از این گزینه در وردپرس استفاده کرده اید. باید بگویم همیشه میتوانید با گزینه هایی که در کشوی این دکمه وجود دارد میتوانید بهره وری بیشتری از پیخوان وردپرس خود داشته باشید. مثلا ر بخش نوشته های وبسایت خود میتوانید خلاصه و دیدگاه ها و امیتاز نوشته و … را برای نوشته ها نمایش داده یا مخفی کنید. در این صورت میتوانی د به اختیار با تنظیماتی که انجام داده اید فضای کار مناسب خود را در پیشخوان پیدا کنید.

 

قابلیت شماره ۱: راهنما (کمک)

 

معرفی چند قابلیت کم رنگ وردپرس بخش 1

 

در هر جا که به مشکل برخوردید میتوایند از وبسایت های آموزش وردپرس کمک بگیرید یا ویدیوهای آموزش وردپرس کاملی که در فریش هم موجود است را میتوانید تهیه کنید تا خم و چم وردپرس را در دست داشته باشید اما شاید به این موضوع دقت نکرده اید که وردپرس در ۲۶ زبان دنیا در دسترس است و یکی از همین زبان ها زبان نرم و شیرین پارسی است که وردپرس با آن البته در نسخه فارسی و نه صرفا پارسی در دسترس است. به همین دلیل از هیمن بخش راهنما یا کمک میتوانید توضیحات و راهنمایی به زبان فارسی را بدست آورده و در صورت نیاز استفاده کنید.

ادامه دارد دوستان…

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب املاک وردپرسقالب گرافیکی وردپرسقالب دایرکتوری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *