قالب چند منظوره وردپرس ARGO

سلام دوستان؛

قالب ها همیشه ساختار و چارچوب سایت ما را می سازند و همین قالب ها هستند که باعث می شوند ما بقیه ی برنامه های خود را براساس آن ها ایجاد کنیم و در نهایت یک وبسایت کامل بسازیم.
موضوع مهمی که در اولین گام باید به آن توجه کنیم این است که ببینیم فعالیت ما چیست و قرار است چه کارهایی در سایت خود انجام دهیم و سپس براساس این موضوع قالب مورد نظر را انتخاب کنیم. زیرا قالب ها هر کدام برای فعالیتی خاص استفاده می شوند. در واقع ما قالب های شرکتی، فروشگاهی، وبلاگی، خبری، چند منظوره و… داریم که هر کدام با توجه به نامی که دارند مخصوص همان فعالیت ایجاد شده اند و می توانند امکانات مربوط به همان فعالیت ها را نیز پوشش دهند.

در مقاله ی امروز قصد داریم یک قالب وردپرس چند منظوره با عنوان وردپرس argo را با هم بررسی کنیم. این قالب نیز جزء قالب های سرشناس و مشهور در وردپرس است که گاهی در برخی وبسایت ها با عنوان قالب شرکتی وردپرس argo به چشم می خورد اما اساسا برای فعالیت های فروشگاهی و تجارت الکترونیک ایجاد شده است و کارایی های مربوط به آن را دارد اما در کنار آن به راحتی می توان قالب شرکتی را نیز ساخت.

قالب وردپرس argo

wordpress argo hamyarwp

قالب وردپرس argo قالبی است که می تواند یک فروشگاه اینترنتی کامل را برای شما ایجاد کند. این قالب بسیار انعطاف پذیر است و طراحی استاندارد و واکنش گرایی دارد. با کمک HTML5 و CSS3 در بخش های پروتفولیو، بخش های تجاری و شرکتی سایت ساخته شده. دارای خصوصیات بسیار جالب و زیادی است و از بخش های متعدد تصاویر، تصاویر شاخص، ویدیوها، اسلایدرها، تصاویر بک گراند، گالری تصاویر، نقشه ی گوگل و… تشکیل شده و پشتیبانی می کند. همچنین از تمامی شورت کدها پشتیبانی می کند و مشکلی با استفاده از آن ها در برگه ها و بخش های کاربردی ندارد. برخی از خصوصیات بارز قالب وردپرس argo عبارت است از:

قالب وردپرس argo دارای سه نوع اسلایدر قدرتمند و زیبای FlexSlider، Featured List، Recent News Slider می باشد که قدرت زیادی داشته و عملیات زیر را انجام می دهند:

قالب وردپرس argo دارای ۴۰ برگه ی تم ساخته شده برای بخش اصلی قالب، ۱۰ قالب برای بخش پورتفولیو، ۹ قالب برای بخش گالری تصاویر و دارای ۷۰ فونت گوگل می باشد. که با توجه به دلخواه خود می توانید روی آن ها کار کنید.

شما می توانید ظاهر سایت را مشاهده کنید و همچنین اگر قصد خرید این قالب را دارید می توانید از تم فارست آن را دریافت کنید.

قالب وردپرس Argo

اسکرین شات   خرید قالب

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *