قالب وردپرس Hotel Galaxy

درود بر شما دوستان.
امروز با سوپرایزی ویژه همراه شما هستیم. قالب شرکتی وردپرس اما برای شرکت‌های گردشگری و مسافرتی. در ایران شرکت‌های مسافرتی و گردشگری بسیاری وجود دارد و در سطح جهانی نیز این صنعت بسیار حرفه‌ای و پیشرفته دنبال می‌شود. اما بیش از هر کسب و کار دیگری این صنعت نیازمند حضور در فضای مجازی است و بسیار مهم است که بتوان در آن فعالیت کرد. از این رو در این مقاله برای شما قالب وردپرس Hotel Galaxy در حوزه گردشگری آماده کرده‌ایم و امیدواریم در همین لحظه مخاطب ما افرادی باشند که می‌خواهند برای شرکت گردشگری خود وبسایتی طراحی کنند.

قالب وردپرس Hotel Galaxy

قالب وردپرس Hotel Galaxy قالبی ساده و شیک در زمینه رزرو هتل و تور و… است که امکانات متفاوتی ندارد  اما بسیار سبک و ساده است و تمامی ارتباطات با یک فرم تماس صورت می‌گیرد.  شما در این قالب، هتل‌ها، تورها و… را در قالب نوشته‌هایی در دسته بندی‌های مختلف تعریف می‌کنید و سپس کاربران شما می‌توانند با درخواست خود از طریق فرم تماس آن‌ها را سفارش دهند.

نکات نصب

برای نصب و راه اندازی قالب وردپرس Hotel Galaxy باید ابتدا قالب را از بخش پوسته‌ها نصب نمائید. سپس تمامی تنظیمات را از بخش سفارشی‌سازی انجام دهید. در این قالب برای قرارگیری هتل و تورها باید در بخش نوشته‌ها دسته بندی‌هایی به این نام ایجاد نمائید و برای این دسته‌ها پست‌هایی بنویسید. در نهایت برای تنظیم فرم تماس از افزونه فرم تماس ۷ در وردپرس استفاده کنید.

mokup theme- قالب وردپرس Hotel Galaxy

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Hotel Galaxy در وبسایت خود، محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شوند و در این بخش نیاز به ایجاد تغییرات از جانب شما نیست. اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Hotel Galaxy با فونت یکان

دانلود
پیش نمایش

دانلود قالب وردپرس شرکتی Hotel Galaxy با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود XML
راهنما

درون ریزی ابزارک‌های دمو

دانلود ابزارک
راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *