قالب وردپرس Business Hub

درود بر شما.
قالب‌های وردپرس شرکتی همان‌طور که پیشتر نیز بسیار در مورد آن ها صحبت شده است مهم‌ترین دسته قالب‌ها هستند و تعداد بسیاری از وبسایت‌های شرکت‌ها را پشتیبانی می‌کنند. در این مقاله نیز ما برای شما یک قالب رایگان شرکتی بسیار حرفه ای را آماده کرده‌ایم که بتوانید وبسایت شرکتی خود را با آن راه‌اندازی کنید. این قالب وردپرس دارای بخش‌های جذابیست از قبیل یک اسلایدر در ابتدای قالب و پس از آن بخشی برای معرفی خدمات سازمان شما. سپس قسمت‌هایی برای توضیحات بیشتر آورده شده است. در ادامه بیشتر در خصوص قالب وردپرس Business Hub صحبت خواهیم کرد.

قالب وردپرس Business Hub

قالب وردپرس Business Hub بخشی برای نمایش نمونه کارهای شرکت شما دارد که می‌توانید نمونه کارهای مورد نظر خود را در آن قرار دهید. در نهایت بخش وبلاگ قالب تعبیه شده است که آخرین مطالب وب سایت شما در آن نمایش داده می‌شود.این قالب از نظر بهینه‌سازی و جذابیت در سطحی بسیار بالا قرار دارد و شما می‌توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. در انتهای مقاله می‌توانید دمو آنلاین این قالب را نیز مشاهده نمائید.

نکات نصب

برای نصب این قالب باید ابتدا وردپرس را روی هاست خود نصب نمائید و سپس قالب وردپرس Business Hub را دانلود کرده و در بخش پوسته‌های سایت نصب نمائید. سپس در بخش نوشته‌ها نیاز است که چندین مطلب را ایجاد نمائید. در نهایت فایل‌های درون‌ریز را در پیشخوان وردپرس در قسمت ابزارها درون‌ریزی نمائید. در نهایت می‌توانید تغییرات مورد نیاز خود را در بخش سفارشی‌سازی ایجاد کنید.

Business Hub- قالب وردپرس Business Hub

نصب سریع

در این نوع نصب، توجه بفرمائید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها با درون‌ریزی بصورت خودکار وارد سایت شما می شود. اگر می‌خواهید قالب وردپرس Business Hub را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب وردپرس نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Business Hub با فونت یکان

دانلود   پیش‌نمایش

 دانلود قالب وردپرس شرکتی Business Hub با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *