قالب وردپرس Bizcorp

در ادامه معرفی قالب‌های رایگان وردپرس همراه شما هستیم با یک قالب شرکتی وردپرس که برای راه اندازی وبسایت‌های شرکتی مناسب و جالب است. وب‌سایت‌های شرکتی نیازی مبرم به حضور در فضای مجازی دارند و عدم حضور شرکت‌ها در این فضا می‌تواند خساراتی جبران ناپذیر پدید آورد. حال در این مقاله شما می‌توانید قالب مورد نظر خود را دانلود کرده و وبسایت شرکتی مورد نظر را راه اندازی نمائید. اما صبرکنید. کمی در خصوص این قالب یعنی قالب وردپرس Bizcorp و ویژگی‌های آن بیشتر صحبت کنیم تا بتوانید در میان انبوه قالب‌هایی که تا حالا در اختیارتان گذاشتیم بهترین گزینه را مطابق نیاز خود انتخاب کنید.

قالب وردپرس Bizcorp

قالب وردپرس Bizcorp قالبی با طراحی مدرن است که از روش طراحی سفید با جداکنندگی سایه‌ها استفاده می‌کند. در دموی قالب می‌توانید تمامی موارد را به خوبی ببینید. قالب وردپرس Bizcorp همچنین تمامی نیازهای یک شرکت خدماتی را برای شما مرتفع می‌سازد. نیازهایی اعم از ارائه خدمات، قیمت خدمات، اطلاعات شرکت و… در ادامه به صورت کامل به ویژگی‌های این قالب می‌پردازیم.

ویژگی‌های قالب وردپرس شرکتی bizcorp

آموزش نصب قالب وردپرس bizcorp

قالب وردپرس Bizcorp

برای نصب و راه اندازی قالب وردپرس فوق ابتدا روی هاست وردپرس را نصب و راه اندازی نمائید و سپس قالب وردپرس Bizcorp را در قسمت نمایش و سپس پوسته‌های سایت آپلود نموده و فعال‌سازی کنید. سپس فایل‌های درون ریز موجود را در بخش درون‌ریزی قالب در قسمت ابزارها نصب نمائید و در نهایت تنظیمات را برای تبدیل شدن قالب به دمو صورت دهید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Bizcorp با فونت یکان

دانلود   پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس شرکتی Bizcorp با میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *