قالب شرکتی Esteem

بروزرسانی به نسخه ۱٫۳٫۱ – ۹ مرداد ۱۳۹۵

بروزرسانی به نسخه ۱٫۲٫۸ – ۲ آبان ۱۳۹۴

قالب شرکتی وردپرس – Esteem

سلام دوستان؛

قالب شرکتی Esteem را سال ۹۳ معرفی کرده بودیم. این قالب مینیمال نمای زیبا، ساده‌ و سبکی داشت که برای شرکت‌های کوچک بسیار مناسب بود. اما در نسخه جدید شاهد بروزرسانی ویژه‌ی این قالب بودیم. افزودن بخش دیدگاه مشتریان، بردن تمام تنظیمات به بخش سفارشی‌سازی وردپرس ( این مورد جدیدا توسط وردپرس پیشنهاد شده است) و ویرایش و بهینه‌سازی استایل قالب از جمله‌ی این تغییرات بود. تیم همیار وردپرس نیز بروزرسانی این قالب شرکتی وردپرس را به دوستان وردپرسی تفدیم می‌کند.

placeit (1)

 

امکانات قالب شرکتی Esteem:

آخرین برزورسانی(۱٫۳٫۱)

نکات نصب:

  1. برگه‌ای با نام دلخواه (مثلا نام سایت یا صفحه اصلی) ساخته و قالب برگه را روی Business template قرار دهید. سپس از داشبورد وردپرس، قسمت تنظیمات خواندن، این برگه را به عنوان برگه ایستا انتخاب کنید.
  2. در قسمت ابزارک‌ها، هر ابزارکی را که در قسمت Business sidbar قرار دهید در صفحه اول نمایش داده می‌شود(پیشنهاد می‌شود از درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید)
  3. برای ایجاد بخش سرویس‌ها،یک برگه ایجاد کنید. در محیط ویرایش برگه (پایین سمت چپ) گزینه icon class موجود است. ایکون مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه انتشار را بزنید(باید دو برگه دیگر هم مثل این برگه ایجاد کنید).بعد به بخش ابزارک‌ها رفته و در ستون Business Page Sidebar از ابزارک TG:services استفاده و برگه های ساخته شده را در آن انتخاب کنید. درنهایت دکمه ذخیره را کلیک کنید.
  4. بقیه تنظیمات نیز در بخش نمایش سفارشی‌سازی قابل انجام است.

درون‌ریزی دمو

در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود.اگر سایت شما نمونه(تستی)است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید. اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون‌ریزی و در نهایت ابزارک‌ها را درون‌ریزی  کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید)

درون ریزی محتوای دمو

دانلود
راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود
راهنما


دانلود قالب شرکتی Esteem با فونت یکان

دانلودپیش‌نمایش 

دانلود قالب شرکتی Esteem با فونت عربیک کوفی (فونت استاندار گوگل)

دانلوداسکرین شات

دانلود قالب شرکتی Esteem با فونت عربیک نسخ (فونت استاندار گوگل برای اندروید)

دانلوداسکرین شات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *