قالب خبری goodnews وردپرس

قالب خبری goodnews وردپرس

سلام؛

امروز به دنبال یک قالب حرفه ای وردپرس در مارکت وردپرس بودیم و در بین تمامی آنها دسته ی خبری را انتخاب کردیم! افرادی که در حوزه ی خبر کار میکنند افراد موفقی هستند البته اگر پشتکار خوبی به خرج دهند و همه جانبه زمان و هزینه کنند می توانند وبسایتی معتبر و بهینه تولید کنند.

قالب های وردپرسی که در زمینه ی خبر می توانند مفید باشند بسیار زیاد هستند. اما در بین آنها برخی بسیار آشنا و مشهور هستند. یک از آنها قالب خبری  goodnews وردپرس می باشد که فکر میکنم همه ی شما نام آن را نشیده اید. قالب goodnews وردپرس توسط Momizat ساخته شده و تیم پرواستایل نیز آن را فارسی کرده و در مارکت وردپرس موجود است.
می توان گفت یکی از پر فروش ترین قالب های خبری در مارکت وردپرس محسوب می شود. چنانچه موافق باشید با هم به بررسی دقیق عملکرد پوسته  goodnews وردپرس می رویم…

 

قالب خبر خوب ( goodnews وردپرس)

goodnews hamyarwp

قالب خبر خوب یا همان goodnews وردپرس یکی از معروف ترین پوسته های وردپرسی در زمینه ی ساخت وبسایت های خبری و مجله ی خبری است. goodnews وردپرس در مارکت وردپرس دارای بسته ی نصبی، همراه با سه افزونه ی پرمیوم اسلایدر رزولوشن، لایدر اسلایدر و ویرایشگر ویژوال کامپوزر می باشد که به صورت رایگان داخل آن قرار گرفته. با هم برخی از ویژگی های اصلی این قالب را مشاهده میکنیم:

sc goodnews hamyarwp

قالب goodnews وردپرس را قبلا در بخش پرفروش ترین های مارکت وردپرس به صورت مختصر توضیح دادیم. شما می توانید آن را به صورت اصلی از تم فارست خریداری کنید و نسخه ی فارسی آن نیز در مارکت وردپرس موجود است.

پیش نمایش   خرید قالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *