قالب تک صفحه ای Himalayas

بروزرسانی به نسخه ۱.۰.۶ – ۱۴ تیر ۱۳۹۵

بروزرسانی به نسخه ۱.۰.۳ – ۱۴ آذر ۱۳۹۴

قالب تک صفحه‌ای وردپرس – Himalayas

سلام دوستان؛

قالب Himalayas، یکی  قالب های تک صفحه ای وردپرس معرفی شده در سال ۲۰۱۵ است که با دارا بودن امکانات بسیار خوب، مثل بخش‌های مختلف با زمینه پارالاکس، منوی چسبان و ویژه‌ی قالب های تک صفحه ای، امکان نمایش نمونه کارها، آخرین مطالب و … در صفحه اول؛ درکنار سرعت مناسب، ‌می‌تواند یک انتخاب ایده‌ال برای برای طرفداران قالب‌های تک‌صفحه‌ای باشد. سازنده این قالب در کارنامه خود طراحی قالب‌های محبوبی مثل colormag را داشته و همچنین سابقه خوبی در بروزرسانی و پشتیبانی از قالب‌هایش دارد.

Himalayas-hamyarwp.com-m

 امکانات قالب تک صفحه ای Himalayas

تغییرات نسخه ۱.۰.۶

روش بروزرسانی قالب‌های فارسی:

آموزش بروزرسانی قالب

 

نکات نصب

  1. بعد از نصب قالب به بخش، نمایشسفارشی‌سازیHimalayas Design Options بخش نمای خروجی پیش‌فرض را تمام‌صفحه درنظر بگیرید.
  2. برای تنظیم اسلایدر: ابتدا چند برگه با تصویر شاخص بسازید بعد در بخش شخصی سازی slider settings این برگه‌ها را انتخاب و تیک Enable the slider را بزنید.
  3. در نمایشسفارشی‌سازیHimalayas Additional Options تیک بخش Hide Blog posts from the front page را بزنید تا صفحه‌اصلی آماده چیدن ابزارک‌ها شود.
  4. در بخش نمایشابزارک‌ها، هر ابزارکی که در ستون Front Page Sidebar قرار بگیرد،در صفحه اول نمایش داده می‌شود.پیشنهاد می‌کنیم حتما درون‌ریزی ابزارک‌ها را انجام دهید.
  5. اگر می‌خواهید منو تک‌صفحه‌ای داشته باشید: در ابزارک‌های خاص این قالب بخشی برای نوشتن ID هست. به هر بخش نامی دلخواه داده و بعد در فهرست‌ها برای هر بخش یک پیوند دلخواه بسازید و مانند عکس زیر ادرس دهی کنید: yoursite.com/#id

himalayas-menu-hamyarwp.com

himalayas-menu2-hamyarwp.com

درون‌ریزی دمو

در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود.اگر سایت شما نمونه(تستی)است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید. اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون‌ریزی و در نهایت ابزارک‌ها را درون‌ریزی  کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید)

درون ریزی محتوای دمو

دانلود
راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود
راهنما


دانلود قالب تک صفحه ای Himalayas

دانلود قالب با فونت یکان

دانلودپیش‌نمایش

دانلود قالب با فونت عربیک کوفی (فونت استاندارد گوگل)

دانلوداسکرین شات

دانلود قالب با فونت عربیک نسخ (فونت استاندارد گوگل برای اندروید)

دانلوداسکرین شات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *