موضوع آموزش وردپرس امروز: المنتور Elementor صفحه سازی فارسی و رایگان

سلام دوستان،

چقدر از صفحه سازهای ساخته شده برای وردپرس استفاده میکنید. آیا اصلا از ساختار خود قالب استفاده میکنید یا از صفحه سازها برای ایجاد وبسایت خود استفاده میکنید. اصلا با ویژوال کامپوزر محبوبترین صفحه ساز وردپرس که پرفروشترین افزونه دنیا نیز است و دومین پرفروش اینویتو نیز هست آشنایی دارید. این افزونه بیشتر از ۲۰۰ هزار فروش را تا الان برای خود ثبت کرده است. بالاخره نسخه فارسی این افزونه هم وجود دارد و میتوان به راحتی استفاده کرد.

مشکل بسیاری از کاربران ما در استفاده از افزونه هایی است که به زبان اصلی یعنی انگلیسی در دسترس هستند بنابراین شاید هرکسی توانایی استفاده از افزونه های انگلیسی خصوصا افزونه های مهمی چون افزونه های وردپرس تعریف گر که بسیار استفاده میشوند را نداشته باشد.

افزونه وردپرس صفحه ساز و تعریف گر Elementor Page Builder

صفحه ساز رایگان Elementor Page Builder

اما امروز افزونه ای را برای معرفی در نظر گرفته ایم که در مخزن نیز با سازگاری وردپرس ۴٫۶ آپلود شده است به همین دلیل با همه نسخه ها و همه قالب ها سازگار است. اما صفحه ساز ما رایگان است. حتی فارسی نیز هست و استفاده بسیار آسانی دارد ولی بصورت آنلاین استفاده میشود. به این صورت که در هنگام سفارشی سازی یا ویرایش نوشته و برگه بخواهید تغییراتی را با این افزونه انجام دهید، افزونه به مرکز اصلی توسعه دهنده متصل شده سپس عناصری که پشتیبانی میکند را در اختیار شما قرار میدهد. ابزارهای جالبی که دارد و امکانات و سرعت کار این افزونه در کنار تمیز بودن کار باعث شده تا توسط وبسایت های بزرگ نیز معرفی یا آموزش داده شود.

حال که این افزونه فارسی را هم پشتیبانی میکند بد نیست که امتحانش کنید. حداقل میتوانید با آن تایم لاین های خوبی بسازید یا جعبه های متن را در نوشته های خود قرار دهید.

البته نکته خوشایندی که در مورد این افزونه وجود دارد اینست که توسعه دهندگان آن قصد دارند هر روزه امکانات آن را افزایش دهند و اینکه آن را با این همه زحمت توسعه در فاز رایگان حفظ کنند تا همه بتوانند استفاده کنند.

   مقابله با حمله ی فراگیر

ابزارهای زیر در حال حاضر در المنتور در دسترس هستند:

در کنار همه ی امکانات مذکور از امکاناتی که خود وردپرس در ویژوال کامپوزر ارائه میدهد در اینجا هم میتوانید در این صفحه ساز از آنها استفاده کنید.

هچنین اگر قالبی که استفاده کرده اید امکاناتی داشته باشد که مربوط به افزونه های تعریف گر باشد اینجا نیز میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

افزونه وردپرس Elementor Page Builder

   دریافت مستقیم Elementor Page Builder

   مشاهده مشخصات

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: آموزش وردپرسآموزش سئو  – آموزش ووکامرسافزونه تجاری وردپرسآموزش ویدیویی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *