پادکست در وبسایت ها

سلام دوستان؛
تولید محتوا باید هدف اصلی و اولیه یک وبسایت باشد تا با کمک آن بتوانیم وبسایت خود را به کاربران معرفی کرده و از این راه خدمات و محصولات خود را به فروش برسانیم. اما این محتوایی که می گوییم فقط به صورت یک متن نیست بلکه به روش های مختلف می توان تولید محتوا کرد. تولید محتوا می تواند به صورت متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی باشد. یا حتی می تواند تمامی این موارد را یک جا دربرگیرد. امروز میخواهیم جایگاه پادکست در وبسایت ها را مورد بررسی قرار دهیم.

پادکست در وبسایت ها

به رسانه های صوتی در یک سایت پادکست می گویند. گاهی اوقات شنیدن یک خبر، مقاله، آموزش و… به صورت صوتی به مراتب می تواند تاثیرگذار تر از خواندن یک متن باشد.
طبق آماری که ارائه شده از سال ۱۳۸۵ تولید پادکست در وبسایت ها با رشد قابل توجهی رو به رو بوده است. این رشد برای هر دو گونه افرادی که پادکست ها را ایجاد می کنند و افرادی که از آن استفاده می کنند وجود دارد! نظر شما را به آمار جالبی در مورد کاربران و علاقه مندان به محتواب صوتی جلب می کنم:

چنانچه بتوانید فایل صوتی جالب و خوبی را ارائه دهید مطمئن باشید به میزان زیادی می توانید کاربران و مخاطبان زیادی را جذب کنید. نظر شما را به اینفوگرافیک زیر جلب می کنم:

podcast-پادکست در وبسایت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *