موضوع آموزش ورپرس امروز: میتوانید انواع دکمه های لایک و دوست داشتن را به وبسایت وردپرس خود بیاورید.

سلام دوستان؛

در کنار افزونه های اشتراک گذاری مه شبکه های اجتماعی را به وبسایت پیوند می زدند و البته تعداد آنها نیز فراوان بود. در مورد افزونه هایی که میتوانند به شما در مورد نوشته های شما فیدبک ارسال کرده تا بتوانید روی وبسایت خود کنترل بیشرتی داشته و نگاه کاربران به وبسایت را نیز تشخیص دهید سابقا نیز یک افزونه رایگان وردپرس نیز معرفی نمودیم که به کمک آن میتوانستید این دکمه را در پایان نوشته های خود قرار داده و از کاربران خود نیز فیدبک و انتقاد و پیشنهاد دریافت میکردید. اما افزونه وردپرس امروز به شما کمک میکند تا دکمه های لایک و مورد پسند را در وبسایت خود و تقریبا در همه جا قرار دهید در حالی که میتوایند روی آمار آن نیز در داشبورد وردپرس خود کنترل کاملی داشته و از آمار آن کاملا با خبر باشید.

افزونه وردپرس امتیاز دهی و رتبه بندی Like Button Voting Rating

 

دکمه های لایک و امتیازدهی را با وردپرس ادغام کنید

 

با این افزونه وردپرس رایگان میتوانید دکم های متنوعی را با کارایی های مختلف مانند امتیاز دهی دکمه های لایک و امتیازدهی را با وردپرس ادغام کنیدو تایید کردن و لایک به قسمت های مختلف وردپرس اضافه کنید. میتوانید در نوشته های سفارشی از آن استفاده کنید یا اینکه آن را به ووکامرس، بی بی پرس و بادی پرس و دیدگاه ها و صفحات و نوشته ها اضافه کنید. فقط کافیست سری به مخزن وردپرس زده و تصاویر این افزونه را مشاهده کنید تا با قدرت و کارایی این افزونه در زمینه ای که بحث میکند پی ببرید.

یکی از امکانات جالبی که دارد اینست که کاربر میتواند به یک نوشته یا مقاله امتیاز داده سپس آن را با دیگر دوستان و البته با شبکه های بسیار زیاد در دسترس به اشتراک بگذارد.

حتما در مخزن وردپرس تصاویر این افزونه را مشاهده کنید دوستان.

افزونه وردپرس  Like Button Voting Rating

  دریافت مستقیم Like Button Voting Rating

  مشاهده مشخصات

ممنون از همراهیتون

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: آموزش ایمیل مارکتینگآموزش بازاریابی اینترنتیآموزش اصول ارتباط با مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *