زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

هرشغل فارغ از میزان درآمد آن، دارای سختی‌های خاص خود است. برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان وردپرس نیر از این قاعده مستثنا نیستند. در دفتر خاطرات یک توسعه‌دهنده وردپرس خواندم که گاهی اوقات مشغله‌های کاری به قدری زیاد می‌شود که مجبورم از تفریح و سایر کارها چشم بپوشم.
در قسمت قبلی طنز با وردپرس به بررسی روزمرگی‌ها و تاثیر وردپرس بر زندگی پرداختیم. امروز قصد داریم دفترچه خاطرات زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس را بازکنیم و با هم بخوانیم.

زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

اگر پای صحبت‌های وردپرس‌کاران بشینیم، متوجه می‌شویم که میزان علاقه به یادگیری و جذابیت‌های وردپرس سختی‌های کار را برایشان شیرین کرده است. اما در این بین روزهای سخت هم وجود دارند که واقعا کلافه می‌شوند. امروز چالش‌های زندگی توسعه دهندگان را به تصویر می‌کشیم.

یک پاورپوینت کوچک به عنوان منبع راهنمای توسعه‌دهنده!

powerpoint- زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس پر از دغدغه‌های ریز و درشت است. اینقدر سخت که هر لحظه تصمیم می‌گیرند شغلشان را تغییر دهند (در ماه جاری این پنجمین باری است که این تصمیم را می‌گیرد).

ویژگی‌های بیشتر  کیفیت بهتر

برخی فکر می‌کنند ویژگی بیشتر یعنی کیفیت بهتر اما باید بگوییم که این تفکر کاملاً غلط است. کم‌کم به خاطر سنگینی افزونه‌ها غرق خواهید شد.

more facility- زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

آن‌ها گفتند این قالب ویژگی‌های فراوانی دارد! اما نگفتند سرعت وب‌سایتم را کاهش می‌دهد. ?
لطفاً دست نگه دارید، خودکشی نکنید! سعی کنید کیفیت و کمیت را در کنار هم و الگوی خود قرار دهید.

یک هفته از زندگی یک توسعه دهنده وردپرس

bugweek-زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

دفترچه خاطرات عزیزم سلام؛

هیچ وقت اجازه ندهید شور و شوق اولیه شما را فریب دهد. در پایان کار ممکن است کلافه و سردرگم شوید! هرچند زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس سرشار از هیجان و اضطراب است.

یک روز عادی با تداخل افزونه‌ها

bugs- زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

اگر به طور مرتب وضعیت افزونه‌های خود را چک کنید یک روز انقلابی به پا خواهد شد و شاهد جنگ افزونه‌ها خواهید بود؛ اما جالب است که دیدن این صحنه‌ها و چنین اتفاقاتی در زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس کاملاً عادی است. توسعه‌دهندگان صبور!

انتخاب سبک‌کاری توسعه‌دهنده

work way-زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس

زندگی یک توسعه‌دهنده وردپرس و بُعد کاری آن، دقیقا شبیه فلش کارت است! دو کارت برای یک توسعه‌دهنده وجود دارد:

می‌تواند به نال کردن بپردازد، یا اینکه مانند یک طراح ایده‌پردازی کند!

اگر توسعه‌دهنده بودید کدام کارت را بر می‌داشتید؟
اگر شما هم یک توسعه‌دهنده وردپرس هستید تجربیات و هیجان‌های خوب و بد زندگی خود را در پایین مقاله به اشتراک بگذارید. در آخر توصیه ما به شما، اگر صبور نیستید هرگز توسعه‌دهنده وردپرس نشوید! ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *