دریافت اطلاعات فیلم ها با افزونه imdb وردپرس

دریافت اطلاعات فیلم ها با افزونه imdb وردپرس

سلام؛

همکاران زیادی در حوزه ی فیلم و ویدئو کار میکنند. در واقع وبسایت های تخصصی زیادی در حوزه ی ارائه فیلم و ویدئو در ایران موجود است. کار این دسته دوستان بسیار سخت است زیرا باید با وسواس خاصی فیلم ها را آپلود کرده و اطلاعات آنها را وارد کنند. علاوه بر اینها باید فضایی مناسب را برای قرار دادن ویدئوها در نظر بگیرند که خود مستلزم شناخت دقیق است.

در وردپرس نیز افزونه های متعددی برای اینگونه فعالیت ها به صورت حرفه ای  غیر حرفه ای موجود است. اما امروز به سراغ مارکت وردپرس رفتیم و به افزونه ای برخورد کردیم که مخصوص صاحبان وبسایت های ویدئو و فیلم می باشد.

افزونه imdb وردپرس یک افزونه ی کاملا فارسی و ایرانی است که می توانید برای وارد کردن اطلاعات ویدئو و فیلم به راحتی و بدون صرف وقت زیاد اقدام نمایید. چنانچه موافق باشید به بررسی این افزونه بپردازیم…

افزونه imdb وردپرس

imdb-wordpress-hamyarwp

افزونه imdb وردپرس همانطور که گفتیم برای وبسایت های خبری، هنری، آموزشی، دانلود و فیلم مناسب است و می توان با کمک آن اطلاعات را با یک کلیک وارد کرد. با کمک افزونه imdb وردپرس می توان اطلاعات فیلم ها را به صورت فارسی دریافت کنید. همچنین از شورت کدها به صورت کامل پشتیبانی می کند و با قرار دادن آن اطلاعات کامل نمایش داده خواهد شد.  برخی از امکانات افزونه عبارت است از:

اگر وبسایتی مرتبط با این فعالیت ها دارید می توانید افزونه imdb وردپرس را با قیمتی بسیار مناسب از مارکت وردپرس خریداری کنید تا در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

افزونه imdb وردپرس

خرید افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *