درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس

درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس

سلام دوستان؛

همانطور که می دانید با فروشگاه ساز ووکامرس که یک افزونه ی وردپرسی است قادر به ساخت فروشگاه اینترنتی هستیم. پس از ساخت فروشگاه نیازمند یک درگاه پرداخت آنلاین هستیم تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بفروشیم و هزینه را به صورت اینترنتی دریافت کنیم.

گفتیم از دو راه می توان فروشگاه اینترنتی را به درگاه بانک متصل کرد:

۱- درگاه پرداخت واسطه مانند زرین پال
۲- درگاه پرداخت مستقیم بانکی

برای دریافت درگاه پرداخت آنلاین زرین پال، باید در وبسایت زرین پال عضو شده و کدهای اتصال یا مرچنت را دریافت کنید. برای اتصال به درگاه های بانکی نیز باید از بانک مرچنت را دریافت کنید. در وردپرس چند بانک این درگاه را دارند. از جمله بانک های ملی، ملت، پارسیان و…

امروز میخواهیم افزونه درگاه پرداخت پارسیان را به شما معرفی کرده و توضیحاتی پیرامون آن ارائه دهیم . اگر در این بانک حساب دارید می توانید از آن برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.

درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس یا Parsian Woocommerce Gateway

parsian-woo-hamyarwp

با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین پارسیان می توانید یک سیستم پرداخت بانک پارسیان را در وبسایت فروشگاهی خود راه اندازی کنید.

روش نصب و راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین پارسیان

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را در مسیر افزونه ها نصب و سپس فعال میکنیم. پس از فعال سازی از منوی ووکامرس و بخش پیکربندی و سپس تسویه حساب وارد شوید. در پایین صفحه گزینه ی “تجارت الکترونیک پارسیان” را پیدا کنید و به تنظیمات آن بروید. و سپس طبق تصویر زیر اطلاعات آن را تکمیل کنید:

parsian-setting-hamyarwp

با تکمیل این موارد می توانید درگاه پرداخت پارسیان را به وبسایت خود متصل کنید.

result-hamyarwp

استفاده از درگاه های پرداختی بانک ها هم دارای اعتبار است و هم مشتریان بیشتر از پیش به شما اعتماد میکنند. در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.
می توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی مارکت وردپرس تهیه کنید.

خرید افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *