موضوع آموزش وردپرس امروز:

سلام دوستان؛ یکی از بخش های مهمی که همیشه در بستر منابع آزاد وجود دارد اینست که استفاده از کدها همیشه آسان باشد. خب میدانید کدها توسط کامپیوترها که خود به معنی محاسب است محاسبه و پردازش میشوند. بحث کدنویسی مشکلی دارد اینست که حتی یک نقطه میتواند مشکلی ایجاد کند که کل پروژه از اجرا برداشته شود. برای اینکار اگر دوست دارید میتوانید با وردپرس در لوکال هاست یک سرگرمی یا آزمایش انجام دهید و دقیقا یک کلمه را به کدهای یک افزونه اضافه کنید. التبه همیشه اینطوری نیست بلکه این عملگرها هستند که در بین بادی های باز میتوانند عملکرد را متوقف کنند. قسمت مهم دیگری که همیشه با آن روبه رو بوده ایم عرضه ی کدهایی است که می توان برای سفارشی سازی قسمت هایی از وبسایت استفاده کرد. خب میدانید باید ساختار کدها حفظ شود. حال شما هم لازم دارید که در وبسایت خود کدی را در اختیار کاربران خود قرار دهید در حالی که ساختار آن حفظ شده باشد. پس با ما باشید.

 

افزونه وردپرس درج کد درون نوشته های وبسایت Crayon Syntax Highlighter

 

درج کدها در محتوای وبسایت با حفظ ساختار اصلی

 

یک افزونه ی بسیار عالی که از هر نوع قالب وردپرس چه قالب حرفه ای وردپرس و چه قالب رایگان وردپرس پشتیبانی میکند. با همه ی زبان های پشتیبانی شده توسط وردپرس سازگار است و میتوان هر نوع آدرس و کدی را با آن به سادگی و با حفظ ساختار آن در وبسایت خود درج کنید.

   تخفیف های گروهی و زنجیری در ووکامرس

برای اینکه بهتر با این افزونه و قابلیت های آن آشنا شوید حتما آن را امتخان کنید مطمئنا در جایی به آن نیاز پیدا خواهید کرد و البته اگر میخواهید نمونه های استفاده از این افزونه در وبسایت شما را مشاهده کنید به این نوشته میتوانید مراجعه کنید.

امکانات افزونه وردپرس Crayon Syntax Highlighter

 

امکانات افزونه وردپرس Crayon Syntax Highlighter

   دریافت مستقیم Crayon

   مشاهده مشخصات

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *