موضوع آموزش وردپرس امروز: ما کاربران در وبسایت دنبال چه چیزی جستجو میکنند؟

سلام دوستان،

یکی از ویژگی هایی که هر وبسایتی باید داشته باشد اینست که سیسم جستجویی در اختیار کاربرانش قرار دهد که بتواند در زمینهی جستجو نیاز آنان را بر آورده کند. حال اگر از وردپرس استفاده میکنید میتوانید با ابزاری که در ادامه معرفی مکنیم میتوانید سیستم جستجوی وردپرس خود را به صورت کلی قدرتمند کرده و امکانات آن را برای بهبود وبسایت خود بکار گیرید.

افزونه وردپرس جستوی قدرتمند Swiftype Search

جستوی قدرتمند وبسایت با Swiftype Searchافزونه وردپرس نام برده بخش جستجوی پیش فرض وردپرس را تغییر داده و سیستم جستجو را در وبسایت کاربرانش به دست میگیرد. همان طور که میدانید ابزارهای جستجو در دنیا نقش مهمی دارندو تا جایی که حجم جستجو توانسته کمپانی بزرگی مانند گوگل را سرپا نگه دارد. دوستان فراهم کردن ابزار جستجوی مناسب برای کاربران یکی از امتیازاتی است که هر وبمستری به ان اهمیت نمیدهد. بالغ بر این موضوع، هنگامی که کاربر از ابزار ضعیفی برای جستجو در وبسایت شما جستجو کند و به چیزی که در واقع در وبسایت وجود دارد اما با کارکرد ضعیف جستجوگر پیش فرض کاربر احساس خوبی پیدا نکرده و زمان خود را با جستجو در وبسایت های دیگر سپری میکند.

بنابراین از افزونه وردپرس یاد شده استفاده مفیدی میتوان داشت و نتایجی که کاربر را راضی نگه میدارد را میتوان ارائه کرد.

از امکاناتی که در این افزونه وجود دارد اینست که گزارشی از کلمات و موضوعاتی که توسط کاربران در وبسایت شما جستجو شده است توسط افزونه ارائه شده و شما میتوانید به تجزیه و تحلیل مناسبی از وبسایت و محتوا دست پیدا کرده و در نهایت در مسیر بهینه سازی وبسایت خود قدم هایی را به سادگی بردارید.

افزونه وردپرس Swiftype Search

   دریافت مستقیم Swiftype Search

   مشاهده مشخصات

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب شخصی وردپرسقالب گرافیکی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *