سلام دوستان

اگر به یک وبسایت خارجی سر بزنید، متوجه میشوید که فعالیت های هر وبسایت خبری، فروشگاهی و تجاری و توسعه دهنده برنامه، همه و همه از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند. به این ترتیب در وبسایت خود مقالات و محصولات را عرضه کرده و از شبکه های اجتماعی برای بحث های مختلف استفاده میکنند. از طرفی، در کشور ما این قضایا مخالف روال عادی خارج از کشور است. شبکه های اجتماعی به دلایلی در دسترس نیستند، از اینها گذشته، خدمات ایمیل مارکتینگ و خبرنامه ها در کشور شاید چندان کاربردی نباشند. سرویس دهنده های ضعیف و هزینه های گزاف در بازاری که کپی رایت ندارد، چنین صرفی ندارد.

جایگاه شبکه ای مانند تلگرام در کشور ما چگونه به این وسعت رسیده است؟

زود است که نقدی موشکافانه در این مورد از این قلم منتشر شود، اما ویژگی هایی مانند سرعت فوق العاده تحویل محتوا در تلگرام نسبت به شبکه های نامداری مانند واتساپ، در کنار ویژگی هایی مانند کانال ها در تلگرام که میتوانند مانند خبرنامه مورد استفاده قرار گیرند، توانسته این جایگاه را برای تلگرام دست و پا کند.

اگر چه طرز استفاده ما ایرانی ها برای وبسایت ها از تلگرام به سمتی اشتباه و بدون خلاقیت پیش میرود، امروز چندی از بهترین افزونه های تلگرام که همراه با آموزش تصویری هستند را برای شما قرار داده ایم. میتوانید با هر کدام از این افزونه ها، کانال وبسایت خود را راه اندازی کرده و البته محتوا را به صورت خودکار یا دستی به کانال ارسال کنید.

۱٫ اتصال وردپرس به تلگرام با Telegram for WP

اتصال وردپرس به تلگرام با Telegram for WP

این افزونه یک افزونه فوق العاده مناسب برای اتصال وبسایت به کانال تلگرام است، کافیست رباتی بسازید و آن را به کانال اضافه کنید، در وبسایت وردپرس خود گزینه های انتشار را روی هیمشه ارسال کن قرار دهید تا هر محتوایی که در وبسایت منتشر میشود با تنظیماتی از پیش تعریف شده مانند خلاصه متن و مقاله، تصاویر مقاله یا محصول، لینک و عنوان و… ارسال شود.

۲٫ اتصال وردپرس به تلگرام با Channeller

مخابره وردپرسی به کانال تلگرام

این افزونه در واقع آبجی کوچولوی افزونه ی دیگری برای تلگرام است که در ادامه معرفی کرده و آموزش آن را منتشر کرده ایم. افزونه کانالر نیز از افزونه های خوب ایرانی است که میتواند خودکار تمامی مطالب وبسایت شما را در هنگام انتشار در وبسایت، به کانال ارسال کند.

میتوانید همزمان به چندکانال و چندگروه مقالات را ارسال کنید و البته امکانات بیشتری مانند انتشار برگه های تازه را هم در این افزونه در دسترس داشته باشید.

۳٫ اتصال وردپرس به تلگرام با Teletter Telegram Newsletter

dds

برادر کانالر را بشناسید. تمثیلی برای دو افزونه تلگرام که دست پرورده ی آژانس خلاقیت وبسیما هستند. یکی از ویژگی های این افزونه اینست که برای کسانی که عضو کانال شما شوند برای آنها پیامد خوش آمد گویی ارسال میشود، خبرنامه هایی که به کانال ارسال میشوند نیز قابل سفارشی سازی خواهند بود. البته این افزونه کاملا رایگان و بصورت منظم پشتیبانی میشود. همچنین در نوشته ی آن میتوانید به اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کنید.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *