عرض سلام خدمت کاربران محترم همیار وردپرس

بنده علی حاجی محمدی هستم

دوره وبمستران هوشمند، جامع ترین دوره‌ی حضوری همیار وردپرس است که در قالب دوره های ۳ ماهه و ۶ ماهه برگزار میگردد و مدرس دوره خود بنده هستم.

ثبت نام در این دوره مستلزم شرکت در آزمون آنلاین این دوره بود ولی از آنجایی که خود ما خیلی حساس هستیم بر روی تفکرات و روحیه شرکت کنندگان و این را نمیتوانستیم از طریق آزمون متوجه شویم، نحوه ی ثبت نام در این دوره از امروز تغییر پیدا کرده است و علاقه مندان عزیز باید فرم در خواست مصاحبه را تکمیل نمایند و به صورت حضوری با بنده (علی حاجی محمدی) مصاحبه نمایند و در صورتی که پذیرفته شدند در دوره میتوانند شرکت نمایند.

smartwebmasters_steps

هدف از مصاحبه حضوری چیست؟

دوره‌ی جامع وبمستران هوشمند بخاطر مدت زمان طولانی آموزشی که دارد و محتوای بسیار ارزشمندی که مطرح میگردد، شرکت کنندگان مبلغی را باید پرداخت نمایند که این پرداخت مستلزم توان پرداخت است ولی همه چیز به پرداخت ختم نمیشود و برای ما مهم تر از مبلغ روحیه و هدف شرکت کنندگان است. در مصاحبه حضوری، کسب اطلاعات بیشتر، در مورد اهداف فرد و انگیزه و زمان هایی که میتواند برای  انجام تمیرین و تکالیف میگذارد، است. و البته در مصاحبه حضوری زمان به دانشجو هم داده میشود که اگر سوالی یا ابهامی دارد بپرسد.

چه کسانی در مصاحبه حضوری قبول میشوند؟

چه کسانی در مصاحبه حضوری رد میشوند؟

واقعا استقبال میکنیم از افراد با انگیزه و با هدف و ترجیح میدهیم افرادی که به اندازه کافی انگیزه و زمان ندارند در این دوره شرکت نکنند.

مصاحبه حضوری فرصت خوبی است که با خیلی از عزیزان دیدار کنم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره وبمستران هوشمند به لینک زیر بروید

http://hamyarwp.com/smartwebmasters

و برای ثبت درخواست مصاحبه حضوری برای ثبت نام در این دوره جامع از لینک زیر

http://hamyarwp.com/smartwebmasters-interview

استفاده نمائید.

منتظرتون هستیم . به امید دیدار

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *