سلام دوستان

 

موضوع آموزش:

میدونید دوستان ما همیشه در کنار دستمون به محل یا محفظه ای بنام زباله دان نیاز داشته ایم تا مواردی که به کار نیامده و سرراهی و دست و پاگیر هستند رو اونجا خالی کنیم. اما همین موضوع در بخش مجازی یا دنیای الکترونیک و کامپیوتری هم به همین شکل ولی با تفاوت های کوچک تری تکرار شده است. تو دسکتاپ ویندوز که چیزی رو لازم نداریم میگیریم و میندازیم تو سطل آشغال و شاید بعدا از دور اندازی پرونده منصرف شده و دوباره به سراغ زباله دان یا سطل زباله رفته و پرونده رو دوباره بازیابی کردیم. این قضیه نیز در وردپرس میتونه به همین شکل ترتیب داده شود.

در وردپرس مطالبی رو که لازم نداریم همیشه میتونیم حدف کنیم اما ازون جایی که خود وردپرس هم با خودش فکر و ذکری داره، پرونده ها رو نگه میداره تا اگر مدت ها بعد هرچند که فاصله ی زیادی باشد بتوان پرونده ها رو بازیابی کرد. اما با دنیای متن باز که آشنا هستید و خودتون میتونید طرز فکر کردن رو در وردپرس به میل خودتون تغییر بدید.

 

تخلیه زباله دان وردپرس در بازه ی زمانی دلخواه - فریش تم

 

خب ما امروز به معرفی کد یا دستوری میپردازیم که میتونه در بازه ی زمانی مشخص، زباله دان رو خالی کنه. پس با فعال کردن این گزینه، هر نوع مطلب و لینکی که لازم نداشتید و در سطل زباله خالی کردین باید حواستان باشد بازه ی زمانی و متناسب با کارتون رو تعیین کنید.

   ساخت دستیار وردپرسی

البته سطل آشغال را همیشه لازم نیست پر نگه دارید و گاهی اوقات کاملا آن را خالی کنید تا باری از دوش وردپرس و وبسایت خود برداشته باشید.

اما دستور استفاده از این قابلیت؛

این کد را به فایل wp-config.php تزریق کنید تا هر ۱۳ روز یکبار سطل آشغال یا زباله دان وردپرس خالی شود.

تشکر از تمامی همراهان عزیز، امیدواریم از  آموزش وردپرس استفاده لازم رو برده باشید.

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب پزشکی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *