موضوع آموزش وردپرس امروز: با بهترین افزونه های کروم مناسب برای وردپرس کاران شوید

سلام دوستان؛

مرورگر کروم شاید بهترین مرورگر دنیا نباشد اما یکی از محبوبترین هاست که قابلیت های منحصر به فردی نیز دارد. همچنین این مرورگر هماطنور که میدانید از افزونه ها و افزودنی ها و اپ ها استفاده میکند. اینبار چند افزونه بسیار محبوب کروم را برای شما در نظر گرفته ایم که حتما میتوانند کاربردهای مفیدی برای شما داشته باشند خصوصا اینکه با وردپرس نیز در ارتباط هستند.

از آنجا که هزاران افزونه برای کروم در ارتباط با وردپرس وجود دارد تصمیم سختی پیش رو داریم که بهترین افزونه ها را برای شما انتخاب کنیم. بنابراین بهترین و محبوبترین افزونه های وردپرسی سوار بر گوگل کروم را برایتان انتخاب کرده ایم با ما باشید.

 

افزونه کروم شماره ۱: WordPress Site Manager

 

بهترین افزونه های کروم برای کاربران وردپرس بخش 1

 

از اینکه چند وبسایت را مدیریت میکنید با مشکل و سردرگمی بین اطلعات و مشخصات وبسایت ها و کار کردن با آنها دچار شده اید. لابد این به هم ریختگی ها سرعت کار شما را کم میکند. بنابراین استفاده از این افزونه کروم را به شما پیشنهاد میکنیم. یکی از بهترین افزونه ها و البته با کاربردی بسیار کلیدی به شما این امکان را میدهد تا در مدیریت وبسایت های وردپرسی خود سر و سامان و نظمی داشته باشید. به هر حال لب کلام این است که این افزونه کروم این امکان را برای کاربرانش فراهم میکند که چند وبسایت وردپرسی را بسیار راحت تر از گذشته مدیریت کنند.

   مشاهده مشخصات

 

   اسلایدر محصولات فروشگاه ووکامرس

 

افزونه کروم شماره ۲: WordPress Stats

 

بهترین افزونه های کروم برای کاربران وردپرس بخش 1

 

از محبوب ترین های کروم برای کاربران وردپرس افزونه کروم یاد شده است. این افزونه وضعیت چند وبسایت وردپرسی شما را همزمان به شما نمایش میدهد. به این ترتیب شما نیاز ندارید تا پیشخوان وردپرس را باز کنید و وضعیت را بررسی کنید. همین کافیست که این افزونه را در نوار کروم فشار داده تا از تعداد دیدگاه ها، نوشته هایی که بیشتر بازدید شده اند، کاربران به دنبال چه چیزی میگردند و اطلاعات دیگر… البته همانند افزونه Akismet این افزونه نیز نیاز دارد تا به مدیریت دسترسی داشته باشد. البته در مورد امنیت آن نیز جای نگرانی نیست. چرا که یک افزونه ی تایید شده است.

   مشاهده مشخصات

 

با ادامه این بخش نیز همراه باشید…

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *