موضوع آموزش وردپرس امروز: معرفی چندی از بهترین افزونه های بکاپ گیری در وردپرس

بکاپ گرفتن در دنیای دیجیتال خیلی مهم است. بخصوص اینکه اطلاعات میتواند از راه های مختلفی در اختیار افراد قرار گیرد یا اینکه از دسترس خارج شود. در وردپرس نیز بکاپ گرفتن اهیمت زیادی دارد و البته افزونه وردپرس کارایی که بتواند تمام اتفاقات و اطلاعات را کپی کرده و در قالب فایل بسته ای بکاپ ذخیره کند مهم است. چرا که وردپرس درای بخش های اطلاعاتی زیادی است که نیاز به قدرت یک افزونه احساس میشود که بتواند همه جزئیات را ثبت و ضبط کند. در این معرفی همراه ما باشید تا ۵ تا از بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ گرفتن معرفی کنیم.

 

  1. VaultPress

بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ

 

VaultPress نسخه رایگان نیست و برای استفاده باید ماهیانه ۵ دلار پرداخت کرد. نکته ای که در مورد این اسرویس وجود دارد اینست که ارائه دهنده ی آن شرکت اتوماتیک صاحب وردپرس است. در واقع خود مت مولنوگ همان ایده پرداز وردپرس این افزونه وردپرس را ابتدا توسعه داد. اگر تمایلی به استفاده از سرویس های این افزونه وردپرس ندارید میتوانید از دیگر افزونه ها استفاده کنید.

   مشاهده مشخصات

 

  1. BackupBuddy

 

بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ

 

افزونه وردپرس BackupBuddy محبوبترین افزونه وردپرس برای بکاپ گرفتن در وردپرس است. این افزونه میتواند تقریبا بهترین کارایی لازم را تحویل شما دهد. میتوانید بکاپ ها را در دوره های مختلف و بازه های زمانی متفاوت به صورت دستی و خودکار انجام دهید. همچنین میتوانید بکاپ ها را مستقیما از سرور به سرویس های ابری، استفاده از FTP برای انتقال به سرور جدید استفاده کرد و حتی میشود به ایمیل خود بفرستید. ویژگی مهمی که این افزونه دارد اینست که میتوان با آن یک وبسایت جدید ساخت بدون اینکه وقفه ای در کار ایجاد شود.

   مشاهده مشخصات

   چگونه در شبکه های اجتماعی فالوور های خود را افزایش دهیم؟

 

  1. BackWPup

 

بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ

 

افزونه وردپرس BackWPup نیز از بهترین ها در وردپرس است. کار را ساده انجام میدهد و البته دقت خوبی هم دارد بنابراین در بکاپ گرفتن با آن مشکلی نخواهید داشت. پس از BackupBuddy افزونه وردپرس BackWPup تبدیل به انتخاب بسیاری از کاربران شده است.

   مشاهده مشخصات

  1. UpdraftPlus

بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ

 

افزونه وردپرس UpdraftPlus به شما امکان میدهد که یک بکاپ کامل تهیه کنید و آن را به فضای ابری خود بفرستید. البته شاید در کار با آن دچار سردرگمی هم شوید ولی با این افزونه نیازی به افزونه بکاپ گیری دیگری نخواهید داشت. نسخه رایگان این افزونه نیز در مقایسه با نسخه حرفه ای تقریبا بیشتر امکانات را به ارث برده است.

   مشاهده مشخصات

  نمایش دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی

 

  1. Duplicator

 

بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ

 

افزونه وردپرس Duplicator یک افزونه بکاپ گیری خوب است اما ویژگی برجسته این افزونه وردپرس اینست که شما در عرض یک دقیقه میتوانید وبسایتی بسازید که هیچ تفاوتی با نسخه فعلی نداشته باشد. این افزونه وردپرس میتواند وبسایتی را کاملا تکثیر کند. همچنین برای ادغام چندوبسایت به هم نیز کاربرد دارد.

   مشاهده مشخصات

 

منبع: فریش تم – ارائه دهنده: آموزش سئو وردپرسآموزش ووکامرسآموزش امنیت وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *