موضوع آموزش وردپرس امروز: چگونه یک وبنوشت رایگان وردپرسی برای خود داشته باشیم؟

سلام دوستان

تقریبا بیشتر از یک ۲۶ درصد وبسایت های کل دنیا از وردپرس قدرت گرفته است. این سکوی انتشار فوق العاده، یک تجارت جهانی را هم به دنبال خود پدید آورده است. اما گذشته از اینها امروزه کسی نیست که یک وبسایت، وبلاگ یا وبنوشت نداشته باشد. بالاخره هر کسی از جایی شروع میکند. اما اگر به دنیای وردپرس وارد شوید دو راه پیش روی شماست. شما میتوانید یک وبلاگ وردپرس رایگان و مناسب داشته باشید، بدون اینکه به کسی هزینه ای پرداخت کنید این وبنوشت خود را طراحی کرده و از آن استفاده کنید. اما میتوانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس را انتخاب کرده و با تهیه ی یک هاست، دامنه و قالب وبسایت خود را بنا کنید.

حال اگر توجه شما جلب شده است تا به وسیله ی وردپرس وبلاگ بسازید می توانید همین امروز شروع کنید. برای ایجاد یک وبلاگ وردپرسی میتوانید به آدرس زیر رفته و ادامه کار را دنبال کنید.

در این صفحه گزینه ی ثبت نام یا ورود را کلیک کنید. برای ایجاد حساب روی Register کلیک کنید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگان

در صفحه باز شده یکی از گزینه های مرتبط با نوع وبنوشتی که میخواهید بسازید را انتخاب کنید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگاندر این صفحه، نوع صفحه اول وبسایت خود را انتخاب کنید. این گزینه شامل، فهرستی از آخرین نوشته های من، یک صفحه خوش امد گویی برای وب نوشت، یک شبکه از آخرین نوشته ها یا یک فروشگاه آنلاین

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگاناینبار میتوانید یکی از هزاران قالب رایگان وردپرس را برای وبسایت خود انتخاب کنید. حتی اگر قالب وردپرس خود را داشته باشید میتوانید آن را آپلود و استفاده کنید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگاناینبار نوبت به آدرس وبسایت است. هنگامی که کلمه مورد نظر خود را وارد کنید وردپرس یک فهرست از وبسایت های قابل استفاده را در اختیار شما قرار میدهد که از وردپرس نیرو گرفته اند. اما تنها گزینه ی اول رایگان بوده و بقیه شامل هزینه هستند.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگانگزینه ی اول را که رایگان است انتخاب کنید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگاندر این بخش، شما سرویس هایی که برای دامنه رایگان خود میتوانید انتخاب کنید نمایش داده شده است. اگر میخواهید خدمات رایگانی شامل ۳ گیگ فضای رایگان را در اختیار داشته باشید میتوانید از سمت چپ گزینه ی اول را انتخاب کنید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگانحال نوبت به ایجاد حساب است. مطابق تصویر، در زمینه ی اول آدرس پست الکترونیکی و در زمینه دوم نام کاربری که همان دامنه وبلاگ است و در زمینه سوم کلمه عبور مناسبی انتخاب کنید.

  افزونه وردپرس افزودن دکمه ناوری به وبسایت

روی دکمه Create My Account کلیک کرده و حساب خود را ایجاد کنید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگانصبر کنید تا این بخش انتظار تمام شود.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگانایمیل و مشخصات به ایمیل آدرسی که استفاده نموده اید ارسال شده است. روی دکمه آبی رنگ کلیک کرده و کار را ادامه دهید.

ایجاد وبنوشت وردپرسی رایگانوبلاگ وردپرسی شما آماده بوده و به محض ورود راهنما شروع به تشریح بخش های مختلف خواهد کرد.

البته ایمیل خود را بررسی کرده و حساب خود را فعال کنید. در غیر این صورت حساب غیر فعال خواهد شد.

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب املاک وردپرسقالب مجله خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *