موضوع آموزش وردپرس امروز : افزونه وردپرس Amazing Hover Effects

 

سلام دوستان، برای اینکه با کارکرد بیشتر افزونه وردپرس Amazing Hover Effects آشنا شویم . چند دقیقه ای را با ما همراه شوید.

مطمئنا یکی از بخش  های هر وبسایتی که میتواند کاربران را نگه دارد و البته تخصصی بودن شما را نشان دهد گرافیک وبسایت است. طراحی قسمت های مختلف میتواند همیشه گرافیک مربوط به خود را داشته باشد اما محتو را باید چکار کرد؟

محتوا از طراحی خود قالب جداست و این جاست که میتوان از طرفیت  افزونه های دیگری برای بالا بردن طراحی  اجرای محتوا کار کرد. با ما باشید.

افزونه وردپرس حالات مختلف هاور (شناور) برای تصاویر Amazing Hover Effects

 

1-Amazing Hover Effects_farishtheme

 

خب اینکه طراحی هاور یا همان شناور به حالتی گفته میشود که وبسایت به بخشی که مورد نظر کاربر است پاسخ فعال ارائه دهد. به این صورت کاربر بهتر میداند که چگونه و دقیقا در چه قسمتی در حال فعالیت و کاربری است. هنگامی نشانگر ماوس روی عنصری در وبسایت قرار بگیرد عنصر میتواند ظاهر خود را به صورتی تغییر دهد که کاربر هم به احساس خوشایندی پیدا کند و هم اینکه میتواند راحت تر به استفاده بپردازد.

از طرفی دیگر هم مهمی از محتوا را تصاویر تشکیل میدهند. حال که پای تصاویر آن هم با این درجه اهمیت در میان است بهتر است از ابزاری استفاده کنید که حس و حال خوبی به تصاویر بدهید. افزونه وردپرس Amazing Hover Effects برای همین منظور طراحی شده است. این افزونه را نصب و سپس فعال کنید و از افکت ها یا حالات هاور یا همان شناور برای تصاویر وردپرس استفاده کنید.

  حواس مخاطبین را با محتوا به خود جلب کنید

امکانات افزونه وردپرس Amazing Hover Effects

 

افزونه وردپرس Amazing Hover Effects

 

  دریافت مستقیم Hover Effects

  مشاهده مشخصات

 

منبع: فریش تمارائه دهنده: قالب تجاری وردپرسقالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *