اسلاید های وبسایت وردپرس خود را با چه افزونه ای می سازید؟

بدون شک بعد از ویژوال کامپوزر، افزونه رولیژن اسلایدر پرفروشترین افزونه تجاری وردپرس در مارکت است. اگر تا به امروز آن را همراه قالب های تجاری وردپرس خریداری شده دریافت میکردید، و با نسخه انگلیسی افزونه مواجه میشدید. از امروز میتوانید این افزونه تجاری وردپرس را از فریش تم و به طور کاملا فارسی تهیه کنید.

از آنجایی که قابلیت های افزونه تجاری وردپرس رولیژن اسلایدر بسیار بیشتر از افزونه های همقطار خود است. کاربران این افزونه بسیار بیشتر از هر افزونه اسلایدر ساز دیگر است. اما زبان انگلیسی این افزونه شاید مانع از استفاده گسترده آن می شده است. از امروز میتوانید در وب فارسی، با افزونه فارسی رولیژن اسلایدر در وردپرس اسلایدرهای پیشرفته و قدرتمندی را ارائه کنید.

ویژگی های این افزونه نیازی به تعریف ندارد. میتوانید هزاران نوع اسلایدر ایجاد کنید و همانند دو نیم میلیون کاربر وردپرس در دنیا، از این افزونه تجاری وردپرس بسیار قدرتمند برای ایجاد اسلاید، طراحی بخش هایی از وبسایت و یا صفحات فرود استفاده کنید.

 

چرا این افزونه تجاری وردپرس رولوشن اسلایدر Slider Revolution به سرعت محبوب شد؟

افزونه وردپرس اسلاید ساز رولوشن اسلایدر Revolution Slider

ویرایشگر قدرتمند اسلایدرها در افزونه وردپرس رولوشن اسلایدر Slider Revolution

با اینکه همه دوست دارند اسلایدر سازی در وردپرس به سادگی چند کلیک باشد، اما حرفه ای ها که همیشه به قدرت محصول بیشتر توجه میکنند تا قیمت آن، و همین دلیل باعث شد که همه حرفه ای ها نخستین انتخاب خود را به افزونه اسلایدر ساز رولیژن معطوف کنند. چرا که رولیژن اسلایدر بدون شک کنترل تک تک قسمت های یک اسلایدر و عناصر درون آن را به کاربر میدهد.

 

رسپانسیو و واکنش گرا، با کنترل روی تمام بخش ها در افزونه وردپرس رولوشن اسلایدر Slider Revolution

وقتی صحبت از رسپانسیو بودن یک اسلایدر میشود، سخت است که ادعا کرد رسپانسیو کامل است، اما این موضوع در مورد رولیژن اسلایدر فرق میکند. رولیژن اسلایدر در هر دستگاهی میتواند اسلایدر شما را به نمایش در آورد. از تلفن های همراه گرفته تا مانیتورهای عریض، در همه دستگاه ها شما میتوانید اسلایدر خود را داشته باشید. و اما وقتی صحبت از کنترل کامل روی تمام بخش ها میشود، بدین معنی است که شما میتوانید، اسلایدر های خود را برای هر دستگاهی با شکل متفاوتی از دیگر  دستگاه ها تعریف کنید. میتوانید یک اسلایدر را در دسکتاپ نمایش دهید و نمایش آن را در موبایل تغییر دهید.

 

بهینه سازی و افزایش سرعت بارگذاری اسلایدر در افزونه وردپرس رولوشن اسلایدر Slider Revolution

برای اولین بار، از این ویژگی در نسخه ۵ افزونه رونمایی شد. شاید بیشتر کاربران نمیدانند به چه شیوه ای از این همه امکانات استفاده کنند. گاهی اوقات هم حجم اسلایدرها بسیار زیاد شده و به کاربر اجازه نمیدهد وبسایت خود را بهینه نگه دارد. حجم صفحه وبسایت در ایران بسیار اهمیت دارد، اگر سرعت بارگذاری وبسایت شما خوب نباشد، کاربران در آن نمانده و در نتیجه سئوی شما امتیاز منفی خواهد گرفت. از طرفی، بهینه سازی اسلایدر فقط در رولیژن اسلایدر وجود دارد و امروز میتوانید از این ویژگی های فوق العاده استفاده کنید.

افزونه وردپرس اسلاید ساز رولوشن اسلایدر Revolution Sliderامکانات برجسته افزونه وردپرس رولوشن اسلایدر Slider Revolution

 

افزونه وردپرس اسلاید ساز رولوشن اسلایدر Revolution Slider

افزونه وردپرس اسلاید ساز رولوشن اسلایدر Revolution Slider

افزونه وردپرس اسلاید ساز رولوشن اسلایدر Revolution Slider

افزونه وردپرس اسلاید ساز رولوشن اسلایدر Revolution Slider

 

برای دانلود پیش نمایش اسلایدها میتوانید ایمیل خود را وارد کنید:

لطفا نام و ایمیل خود را برای دانلود رایگان وارد نمایید.

دریافت لینک دانلود – لینک دانلود کمتر از ۱ دقیقه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *