افزونه Wpcar License Manager :

پیش نیاز : easy digital downloads

“در نسخه جدید پشتیبانی از لایسنس گذاری برای نرم افزار افزوده شد.”

افزونه Wpcar License Manager برای ایزی دیجیتال دانلودز یک سیستم کامل برای ساختن لایسنس ، فعال سازی و غیر فعال سازی ، آپدیت اتوماتیک ، چک کردن وضعیت آپدیت است. این سیستم به شما اجازه میدهد به همراه محصولات دانلودی کلید لایسنس هم عرضه کنید و استفاده از پلاگین ها و قالب و نرم افزار را منوط به فعال سازی آنها توسط لایسنس نموده و به اینصورت از سوء استفاده و کپی شدن محصولات خود جلوگیری نمایید.

قابلیت ها :

 

ساختن کلید لایسنس بعد از خرید محصول و نمایش به خریدار :

یکی از امکانات افزونه به این صورت است که در صورتی که کاربر و یا مهمان محصولی را که دارای لایسنس هست خریداری نماید بعد از خرید موفق و در صفحه دانلود محصول کلید لایسنس و همین طور حداکثر زمان استفاده از لایسنس نمایش داده میشود و همچنین به وی ایمیل می شود. بنابراین نیاز نیست بعد از هر خرید به صورت دستی لایسنس را وارد سیستم نمایید و تمام مراحل اتوماتیک خواهد بود.

ساختن کلید لایسنس بعد از خرید محصول و نمایش به خریدار

 

قابلیت آپدیت اتوماتیک برای قالب و افزونه وردپرس :

یکی از قابلیت های مهم و کاربردی این افزونه قابلیت آپدیت اتوماتیک هست. دیگر نیازی نیست برای خریداران خود ایمیل بزنید و یا نسخه جدید افزونه ها و قالب های خودتون رو براشون ایمیل کنید چون از این به بعد میتوانید آنها رو به صورت خودکار و اتوماتیک برای وضعیت آپدیت چک کرده و همین طور آنها رو آپدیت کنید.

ابلیت آپدیت اتوماتیک برای قالب و افزونه وردپرس

 

ابلیت آپدیت اتوماتیک برای قالب و افزونه وردپرس

امکان ارسال اعلان  :

یکی از امکانات این افزونه قابلیت ارسال پیام به صورت اعلان برای لایسنس است در صورتی که لایسنسی منقضی شود و یا مسدود شود و یا مدت زمان کمی به انقضا لایسنس باقیمانده باشد سیستم به صورت خودکار اعلانی را در پیشخوان وردپرس خریدار نمایش میدهد .که متن این اعلان از صفحه تنظیمات قابل تغییر میباشد.

قابلیت تمدید لایسنس :

یکی دیگر از قابلیت های افزونه امکان تمدید لایسنس به صورت اتوماتیک میباشد به این صورت که خریدار بعد از خرید محصول و فعال سازی آن کلید تمدید را دریافت میکند سپس برای تمدید لایسنس کافیست کلید تمدید را هنگام خرید وارد نموده تا لایسنس قبلی تمدید شود. در آپدیت بعدی امکان تخفیف برای تمدید لایسنس اضافه خواهد شد.

نحوه نصب ، پیکربندی ، راه اندازی و پشتیبانی از افزونه Wpcar License Manager :

جهت آشنایی با نحوه استفاده از افزونه به انجمن افزونه Wpcar License Manager مراجعه نمایید.

افزودن دامنه به لایسنس

افزودن سایت و یا سیستم مجاز برای دسترسی به لایسنس

ابزارک مدیریت مجوز وردپرس کار

ابراک نمایش جزئیات ، قیمت و آمار فروش

ساختن لایسنس

تنظیم محصول به عنوان محصول دارای لایسنس

صفحه مدیریت لایسنس افزونه

صفحه مدیریت لایسنس ها و نمایش لیست تمامی لایسنس ها

افزودن و ویرایش لایسنس

افزودن و ویرایش لایسنس

* ۱٫۰٫۱

Tweak: Add Software Licensing System.

* ۱٫۰٫۰

Initial release.

لازم به ذکر است این افزونه توسط تیم برنامه نویسی گروه Wpcar نوشته شده و نسخه نال شده و یا کرک شده نیست . و کپی شده و نال شده افزونه لایسنس منیجر سایت ایزی دیجیتال دانلودز نمیباشد. شاید از نظر امکانات و عملکرد مشابه باشند ولی ارتباطی با افزونه گروه ایزی دیجیتال دانلودز ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *